Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés
Hello! Teljesen belezúgtam a volt francia tanáromba majdnem csak ő jár az eszembe.Majdnem semmit nem tudok róla mert nem nagyon mesélt nekünk magáról.Nagyon jó pasi! Tanultam is mindig nála mert viszont szigorú is volt egy kicsit. Egyszer aszt mondta hogy csúnyán irok de viszont utánna nagyon meg dicsért! Mikor látom nagyon dobog a szivem! Mit tegyek? Nagyon szeretem! <3

2017. febr. 10. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Akkor franciázzatok...


Igen, ez az a poén ami ilyen helyzetben kihagyhatatlan. :D

2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Járj nyelvtan órákra is - kérlek.

Félretéve (ne sértődj meg, nem személyeskedésből írtam, csak nekem kiveri a szemem ez az összevisszaság), szerintem esélytelen a dolog és verd ki a fejedből. Se Neked, se Neki nem származna jó dolog ebből.

2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok emberbe tud "szerelmes" lenni egyszerre egy ember. Az apukájába, az anyukájába, a tesóiba, egy tanárba, barátaiba, vagy éppen egy párjelölt emberkébe. A hangsúly azon van, hogy kibe milyen szinten. Ezt hétköznapibb néven szeretetnek hívják.(tudom, hogy a szerelem úgy van benne a köztudatban, hogy aki szimpatikus valakinek az már párjelöltnek van bélyegezve, de szerintem nem csak így lehet szeretni/szerelmesnek lenni valakibe, pl lehet egy barátnőt is annyira szeretni mint egy párt lányoknak, ugyanaz az érzés majdnem) Én is volt, hogy nagyon komáltam egy nő tanáromat férfi létemre, nagyon jól el is poénkodtunk órán, nevetgéltünk, meg mindig jó érzés volt ott ülni az óráján, és én is gondoltam rá néha csak úgy is. Viszont ez inkább amolyan rajongás volt, mert szerettem a stílusát, nem pedig párkapcsolati kezdeményezgetések.:D Szívesen lógtam volna vele, mert jó volt vele beszélgetni, vicces volt, és mindenki más is élvezte ahogy beszélgettünk órán, mert felszabadult az egész társaság az egész napos sulis stresszből.(kölcsönös szimpátia volt, de nem párkapcsolati szerelem vagy szeretet, hanem inkább baráti) És lehet ezért kevered össze a kettőt, mert hogy nagyon komálod az illetőt, és így ezt látod bele. Egyébként férje és gyereke is van a tanárnőnek, de ilyen szabad szellemű, rendes ember.
2017. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, minden tinédzser szerelmes valamelyik tanárába. Majd kinövöd.
2017. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de 100%, hogy nos.
2017. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amugy román osztájba járok és Romániába lakom bocsi a heljtelen irásért. :)
2017. febr. 10. 19:12
 7/7 A kérdező kommentje:

Már el kébzeltem hogy ő megy el melletem mikor nem is ő volt persze eszt tudtam

hogy nem ő! Csak jó volt oda kébzelni

2017. febr. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!