Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? És ha igen akkor hogyan adhatnék neki jeleket hogy ő is?

Figyelt kérdés

Szóval az osztályból tetszik egy fiú. Novemberben jött az osztályba. Egyszer azt mondta hogy engem soha se bántana. Egyszer meg viccből azt mondta a többi fiú neki hogy nem ő lesz az istenük hanem én erre még azt mondta ő: De xy nem egy isten hanem egy istennő, egy nagyon szexi istennő. Meg már kétszer engem bámult. Meg ilyeneket mond...De azt mondják hogy neki egy másik lány tetszik.(neki nem mond ilyeneket)

Szerintetek tetszem neki? És ha igen hogy adhatnák jeleket hogy ő is tetszik?

A válaszokat előre is köszönöm.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. febr. 11. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyértelmű hogy tetszel neki. Próbálj meg barátkozni vele és a haverjaival is, mert ha jóban vagy a haverjaival akkor ők jókat fognak mondani rólad egy idő után. Hajrá
2017. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. A legjobb barátjával jóba vagyok:)
2017. febr. 11. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!