Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, aki 2-3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki 2-3 évvel idősebb mint én, egy busszal jövünk haza, amit általában apukám vezet amikor az egyik barátnőmmel voltunk a buszmegbe akkor elkezdett mutogatni, hogy ki ehet az aki tetszik. tetszem neki?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom, hogy rá is mutatott-e, csak azt tudom, hogy utána sokszor nézett. Nagyon. Aztán én is és mindegyik tovább tartott mint 1 mp. Aztán a buszon is szokott nézni, meg amikor egyszer leszálltam a buszról, akkor előttem ment, és bal oldalra kezdett el nézgetni, viszont én láttam, hogy engem nézett mert túlságosan elfordtotta a fejét. Meg amikor a lámpánál voltunk beszélgetett az egyik haverjával, de akkor IS rám nézet. (egy fele megyünk majdnem, vagyis nekem arra van biciklim, ő meg arra lakik) meg amikor én bementem volna a biciklimére anya egy kicsit kijjebb volt és várt, és a srác is nézett az, , utoldó pillanatban") meg még van sok ilyen, , nézegetés" is Volt olyan is amikor ott volt elől, hogy éreztem szabyályosan h engem néz. Amikor meglátom, annyira boldog leszek és tele energiával. Egyszer amikor a buszból megláttam fél hangosan felkiáltottam, hogy yes. Még sosem volt velem ilyen. Voltam már, , szerelmes" de ez más. Ez valódi. Annyira szép barna szeme van. Megahlok érte. Most ne egy szupermodell, celeb, páwa gyerekre gondoljatok. én 165 cm vagyok ő meg kb.170-173cm. Nem a külsője fogott meg engem, hanem hogy mennyire udvarias, rendes. Nem beszélgettem vele csak egyszer facebookon, amikor megkértem, hogy lájkolja egy srác képét :D xd és először azt írta, hogy minek lájkoljam neki. erre én: mert verseny, meg én kértem, és azt írja, hogy :hát jó. Nagyon kedves, intelligens, udvarias Most mi van? Tetszem neki? Vagy mit tegyek, hogy felhívjam magamra a figyelmét? Midig ott állok elől. és sokszor, , nézegetjük" egymást. Szerdán lesz a szülinapja, és én tudatni szeretném vele, hogy nem közömbös a számomra, viszont nem szeretném én elmondani. Kérlek szépen titeket, hogy értelmes, és hatékony válaszokat adjatok. írtam volna egy pár helyre smiley-kat de nem engedte

2017. febr. 4. 22:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%
Ha ilyen sokszor néz akkor lehet hogy tetszel neki. De nem biztos. Írj rá, beszélj vele sokat. A beszélgetésből is kiderülhet. Főleg ha élőbe teszitek
2017. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

február 8.-án lesz a szülinapja...,akkor is apával megyünk buszon..de már annyira sokat nem tudok tenni,mert amúgy is szemezünk egy párszor... úgyhogy :D

De amúgy az a ,,tervem",hogy akkor is nézem ( az marad) és privátba ráírok facen...de azt szeretném,hogy még beszélgessünk azon kívül is..arra gondoltam,hogy majd felköszöntöm,és megkérdezem,hogy hány éves agy ilyenek,mert azért én is szeretném tudni :D de miket kérdezzek tőle?

2017. febr. 5. 06:53
 3/14 A kérdező kommentje:

élőben nem szoktunk beszélgetni..,egyszer se szerintem.... :(

viszont régebben köszönt amikor elmentem mellette,most pedig ott vagyok elől a buszon,és nem köszön..,bár mondjuk apa is ott van és lehet,hogy azért..nem tudom,csak azt,hogy amikor vele szemben mentünk a busszal ő biciklivel ment,és akkor is csak rám nézett láttam...én meg amikor megláttam akkor ültem az ülésen és hirtelen felálltam amikor megláttam és apa is furán nézett rám egy kicsit mert lejjebb gugoltam mert nem láttam őt, ugyanis volt ott vlmmi sötétítő szerűség és nem láttam jól :D de amúgy nagyon kedves azt tudom..csak nem tudom,hogy hogy tudnék vele beszélgetni..

ja és azt még elfelejtettem,hogy amikor a másik barátnőmet kísértem haza (egy utcában vannak...mármint a barátnőm ott lakik,a srác meg oda jár suliba)akkor megláttam Őt,és annyira elkezdett nézni,hogy úgy éreztem,hogy a lelkembe lát..... aztán lefordult és elment :D

2017. febr. 5. 07:05
 4/14 anonim válasza:
71%

Nem tudom hogy az hogy néz,az neki mit jelent.

Szülinapján köszöntsd fel, kérdezd meg hány éves, és kezdj el beszélni, magadról is beszélhetsz egy kicsit. Szerintem ne tegyél fel neki túl sok kérdést se.

Meg ha beszélsz vele fb-n akkor majd élőbe is ugyan úgy beszéljetek ha pl. melléd ül vagy valami.

1.voltam xD

2017. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem is nagyon tudna mellém ülni már csak azért sem,mert ő a kövi megállónál száll fel,és addigra annyira ülőhely sem szokott lenni..
2017. febr. 5. 10:00
 6/14 A kérdező kommentje:
ja és mit beszéljek? :D Nem hinném,hogy lenne közös témánk
2017. febr. 5. 10:18
 7/14 anonim válasza:
100%
Szerintem kezd azzal h kerdezd meg hany eves van e baratnoje, van tesoja aztan majd kialakul :D sok sikert xd
2017. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője :D
2017. febr. 5. 18:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Ismerem őt már eléggé azért :D és nincs tesója se...
2017. febr. 5. 18:27
 10/14 A kérdező kommentje:
És amúgy ,,szépen" szokott rám nézni...olyan...érdekesen :D
2017. febr. 5. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!