Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összetörte a szívem a kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörte a szívem a kérdés az hogy várjak e rá így hogy nem tudom mit akar? 17/L

Figyelt kérdés

Novemberben megismertem egy fiút akinek családja van.

Tetszettunk egymásnak , találkoztunk csókoloztunk beszélgettünk de tényleg olyan dolgokról beszéltünk amiből azt vettem észre hogy otthagyná a csaladjat ha megismerjük egymást jobban. Meg mondta is hogy nem szereti, meg addig jó ő még nincs más. Ezt akkor elhittem de azóta rájöttem hogy szerintem szereti.

Novemberben lejött hozzám találkoztunk, aztán otthon kiderült neki hogy csajozni volt és utána már nem is keresett csak annyit írt fészen hogy majd beszélünk meg majd keres. Elhittem neki vártam hogy majd hív.

Most február van, azóta eltelt lassan 4 hónap.

Tegnap az egyik közös ismerősünk mondta hogy kiment külföldre, a családjával.

Annyira nem volt képes hogy felhívjon, tegnap egész este sírtam mert én bele szerettem ebbe a fiúba. Akkor mikor együtt voltunk úgy éreztem mintha ő is érezne valamit de ha érezne valamit irantam nem hagyná hogy masé legyek.

Felhivna hogy bocsi kint vagyok külföldön mert nagyon kell a pénz de ha hazamegyek ott akarom folytatni ahol abba hagytuk...

De nem...

Leszar engem.

Most ezek után én mit csináljak mit kezdjek magammal azt hittem örül neki hogy ő nekem az elso meg nem vagyok olyan mint a többi lány de nem.



Az a baj hogy bele szerettem és egyszerűen nem tudom elfelejteni.


2017. febr. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idos hogy csaladja van? Sajnos nem tudok neked igazat adni, mert ha tudod hogy csaladja van hozza se kellett volna nyulni. De ettol fuggetlenul sajnallak
2017. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek családja van az már nem fiú hanem ember.
2017. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibás vagyok én is mindent elhittem neki hogy nem szereti meg ilyenek
2017. febr. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!