Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti örülnétek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ha egy szál rózsával, csokival, és egy minőségibb roséval köszöntene a barátotok Valentin napon?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 17:54
 1/10 anonim válasza:
Igen,de ez átlagos én személy szerint jobban örülnék kreatívabb ajándéknak.
2017. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert átlagos.

Ha lenne barátom, olyan választanék aki egyedi, különleges.Nekem sokszor egy beszélgetés többet ér egy ajándéknál.

L

2017. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam még hogy egy közös képet kinyomtattatok és bekereteztetem.
2017. febr. 13. 18:03
 4/10 anonim válasza:
A lényeg,hogy személyes és egyedi legyen
2017. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, az elvárások...kedves hölgyeim, ti mivel készültök valentin napra a szerelmeteknek, ami egyedi és nem merül ki abban, hogy szétteszitek a lábatokat? Az olyan átlagos...
2017. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként... Igaza van előttem szólónak.
2017. febr. 13. 18:24
 7/10 anonim válasza:
az egyedi ott kezdődik,hogy ismerni kell a párodat mit szeret milyen személyiség stb és az alapján választani meg persze kor alapján,mi nem vagyunk egy hétköznapi pár tehát tanácsnak annyit tudok mondani ismerni kell azt az embert akit meglepsz nem a szokásosat adni neki,hisz akkor tudni fogja figyelsz rá és ismered őt. A valentínnap a szeretetről szól a lényeg figyeljetek egymásra.
2017. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves 5-ik. Ha szeretned tudni en a paromnak keszitek kokuszkockat mert azt nagyon szereti :) Egy kis romantika, gyertyafeny, stb :) Lufik :) 18 es lany
2017. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon meglepődnék, hogy van barátom :D :o


18/L

2017. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a virágokat, a bort. Csokit pedig nem nagyon ehetek... Szóval ez ebben a formában inkább kiábrándító.
2017. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!