Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Designer csokornak vagy...

Designer csokornak vagy kávéfözönek (plusz egy szál rózsának) örülne jobban a barátnöm Valentin napra?

Figyelt kérdés

Mindig nézegeti ezeket a 15-20 ezres csokrokat az instán. Nem mondja de örülne neki ha ilyet kapna. Viszont nagy kávézós, célozgat rá hogy örülne egy kapszulás kávéfözönek. Sokéves kapcsolat.

Sajnos kiszámithatatlan, néha utólag leszólja a rózsákat mert úgyis elhervad, inkább cserepesnek örülne. Aztán amikor cserepest kapott (nagy orchidea) akkor 3 nap múlva bögve a fejemhez vágta hogy cserepes virágot az öregasszonyok kapnak. Amikor ékszert kapott, akkor meg a virágért sírt. Mindent nem tudok venni, nem vagyok milliomos.


Ezért vagyok tanácstalan. Nem akarok kidobni 15-20 ezret egy doboz rózsára hogy aztán 3 nap múlva kidobja és ne örüljön neki. Akkor inkább valami hasznos.


Mit gondoltok?


2016. febr. 8. 11:04
 1/8 anonim válasza:

Hogy ő minek örülne,azt nem tudom objektíven megítélni,de magamból kiindulva tudok véleményt mondani.Mindkettő nagyon jó és szép ötlet,látszik,hogy figyelsz a barátnődre,jó fej vagy:)

Nem tudom,milyen a designer csokor,de én a barátomtól szintén hatalmas ( értsd úgy : tényleg hatalmas ) csokor rózsát kaptam ( küldök linkeket ).Olyan volt,mintha egy kis mini rózsakertet ölelgetnék.

Na,ennek baromira örültem.( én Pinterest-en pörögtem látványosan előtte,onnan vehette le,hogy nekem ez mennyire tetszik,de sosem kérdezett rá,csak szerintem a szeme sarkából figyelt és elraktározta a kis agyába ) Ez azért más,mint egy szál virág,vagy egy kávéfőző.Akkora feeling-je van ( ha valóban szép és naaaaaaaaaagy az a csokor),hogy ezt csak az értheti meg,akinek nunija van.És nem occsó,az fix.


[link]


[link]


[link]


[link]



Viszont.

Én a csokromat nem alkalomra kaptam,hanem CSAK ÚGY.És így sokkal hatásosabb volt,még őszintébb,még tisztább,még szebb,spontánabb.


Szóval, én lehet,hogy Valentin-napra a kávéfőző+1 szál virágot lőném be, de mindenképpen meghagynám a hatalmas csokor rózsát egy olyan alkalomra,amikor nem számít rá.

Ilyenkor egy nő sokkal jobban értékeli a virágot szerintem. Ha most nem is,de a listára írd fel a csokor rózsát,mert nagyon jó érzés ilyet kapni,fogni,szagolgatni,gyönyörködni benne és tudni azt,hogy ennyire szeretnének nekünk örömet okozni.


De mondom, a kávéfőző is nagyon figyelmes gesztus,olvasván a részleteket.

Jó,hogy nem nekem kell döntenem :)



28/L

2016. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

'néha utólag leszólja a rózsákat mert úgyis elhervad, inkább cserepesnek örülne. Aztán amikor cserepest kapott (nagy orchidea) akkor 3 nap múlva bögve a fejemhez vágta hogy cserepes virágot az öregasszonyok kapnak. Amikor ékszert kapott, akkor meg a virágért sírt. '


Na nalam itt lenne vege mindenfele ajandekozasnak... Hisztis liba, soha semmi nem jo neki, nagyjabol arrol van szo, hogy jo dolgaban mar nem tudja miert nyafogjon.

2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elolvastam, az volt az első gondolatom, hogy ez a csaj nem érdemel meg egy odafigyelő pasit. Se a vágott virág nem jó, se a cserepes?

Talán elmondhatnád neki, hogy nem vagy milliomos és nem tudod követni a hangulatváltozásait.

Szerintem a kávéfőző jó gondolat, mert az sokáig megmarad, esetleg pár szál virággal kísérve, vagy egy szép bögrével ha még nincs neki.

2016. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a kávéfőző.

nem olyan menő,hogy dicsekedni tudjon a követők előtt az instagramján, de viszont évekig rád gondol majd, amikor használja.


ráadásul elég szélsőséges virágok terén a barátnőd. 15-20K meg egy doboz rózsára nagyon sok szerintem.

2016. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kávéfőző egy szál rózsával.

Aztán jövőre lehet designer csokor is.

De azok alapján amit írtál, jobb egy hasznos és maradandó ajándék kiegészítve egy kis romantikával.

2016. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy rozsa meg egy kv fz :D en így vennem .... Ugy is fog hisztizni h miert csak egy szal de hadd csinalja... Egyszer ugy is elpattanok aztan lelepek ozt hisztizzen.
2016. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túlzás Valentin napra. Egy szál virág valami szép idézettel és mozi vagy vacsora valahol.

Sajnos ez a nap is a pénzről szól a kereskedőknek, és behülyítenek vele mindenkit, hogy költsenek.

2016. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a clooney kavefozot. Rozsa nem lesz. Kosz mindenkinek!
2016. febr. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!