Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác,az a tipikus macsóféle,én okos meg beleszerettem. Viszont egy nagy bunkó,egyszer ezzel jópofizik,neki kacsintgat máskor meg másnak. Nekem is,ha épp úgy tartja kedve. Nagyon elegem van már ebből,ki akarok belőle szeretni,hogy ne legyenek iránta érzelmeim!! Kérlek segítsetek 16/L
2017. febr. 13. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberbe hogyan lehet beleszeretni egyáltalán? Valószínűleg csak játszadozik mindenkivel. Tudom, hogy könnyű mondani, hogy felejtsd el.. Nem ilyen könnyű ez. Én srác létemre most próbálok ugyanígy túltenni egy lányon.. Lesz másik, hidd el.
2017. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm😔
2017. febr. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!