Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kérem a(majd kinövöd és hasonló válaszolók kíméljenek) Van egy híresség,akibe "szerelmes" vagyok.Folyamatosan csak rá tudok gondolni,de mindig a szexualitás irányába irányul inkább az érdeklődésem.Egyre jobban kínoz ez a valami,hogy csak a szex jár a fejemben.Aki volt már így,kérem hogy írja le hogyan oldta meg.Köszönöm

16/l



2015. dec. 17. 20:49
 1/7 anonim válasza:

köszönöm cukikám a rajongásodat igazán nem kellett volna :p

van egy olyan mondás hogy szeretkezz vele és megszűnik a kínzó vágy. :)

2015. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj utcára aztán dugasd meg magad.
2015. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz,de Louis Tomlinsonhoz nem tudok odamenni és "megdugatni magam".És nem Utálom a popzenét
2015. dec. 17. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy valamelyik One Direction tag lesz az!!:D Nekem Harry-vel kapcsolatban volt így de azóta megismertem egy fiút.. már nem érdekel Styles.;) Ha majd te is találsz olyat mint amit nekem jelent ez a fiú te is el fogod felejteni Louis-t. (nem nagyképűségből mondtam, nem vagyok együtt a fiúval mert van barátnője de jó barátok vagyunk) Sok sikert!:D
2015. dec. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem is jól néz ki louis :-)imádom

De olvastam olyat h apa lesz a fenekére tetováltatott meg ilyen rosszak és én 1 ilyen emberre nem tudok úgy gondolni mint egy nagy bálványra ja meg nagyon sokat bulizik bulizott és én nem szeretem azt annyira aki ilyet de attól független nagyon jó fej lehet de nekem a régi louis tetszik aki nincs magától mennyire elszállva :-)

2016. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ilyen velem is volt, de én idővel "kinőttem", vagy nem is tudom, hogy mondjam.:D Még mindig rajongója vagyok ennek az embernek, és találkoztam is már vele azóta, de szép lassan elmúlt ez a "szerelem". Próbáld meg kiverni a fejedből, és másra koncentrálni. Ja, és lehet van a környezetedben olyan fiú, akit eddig nem vettél észre, mert Louis-n járt az eszed. :D


Az utolsó válaszolónak pedig mondanám, hogy Louis egyáltalán nem ilyen "rossz", mint aminek beállítottad. Először is, nem is biztos, hogy apa lesz. Ha Briana-nak gyereke születik majd, sosem fogjuk biztosan megtudni, hogy Lou-tól van-e vagy nem.:D Oda tetováltat, ahova akar, felnőtt ember, ezért hülyeség haragudni rá. És egyáltalán nincs elszállva magától, az egyik legjobb ember akit "ismerek".:)

https://www.youtube.com/watch?v=okS0yyH428E

2016. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lassan 20 éves leszek es 15 éves korom óta oda vagyok Zayn-ért. Nevetségesen imádom. Ellenpélda, nem feltétlen növöd ki.😉 mondjuk engem nem zavar, h szeretem Zayn-t. Néha szenvedek egy sort, bőgök satöbbi, de egyebkent nem zavar.



HALLGASD MEG A PILLOWTALKOT BRUH gondolj bele mi mehetett le bwnnem.

2016. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!