Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuuuk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuuuk! Titeket zavar ha egy lány csak összefogva hordja a haját?

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

fürdésnél is vagy mi?? mert szerintem nem, akkor meg ne hazudj :').

Szerintem kibontva szebb, de nem hinném, hogy hátrány.

2017. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kibontva sokkal szebb, mint befogva, fonva, kontyba, de persze, hogy széplegyen 2 naponta kell biza hajatmosni :/ De ha kímélő samponnal mosod, akkor nem teszi tönkre, és szép is lesz! :) Szerintem megérti! :) 14/F
2017. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi áll jól.
2017. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a kiengedett jobban tetszik:D
2017. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
1-es: én mindig kiengedem, csak fürdésnél nem, hogy ne legyen vizes. Nem értem a logikád. Hajmosáson kívül miért ne foghatná össze?
2017. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked igy kenyelmes. Nem zavaro abszolut csak neha azert jo ha masmilyennek is latunk valakit nem csak mindig ugyanugy. Mar miert lenne baj ha osszefogod. Sot a copf irto dogos tud lenni szerintem. Csak ha mindig ugy hordod max kicsit unalmas lesz az abrazatod vagy nemtom. De attol fuggetlenul nem zavar szerintem senkit se.
2017. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyilván nem zavar, de kibontva szebb. Habár van akinek az összefogott is jól áll én kibontott haj párti vagyok. 16 f
2017. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!