Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe már elég régóta szerelmes vagyok, és most úgy tűnik, hogy észrevett! Viszont nem tudok a viselkedésén kiigazodni! Szünetekben mindig néz és mosolyog, meg amikor egy teremben egymás után van óránk, akkor amikor kijön, néha mosolyogva kicsit nekem jön (nem olyan durván, mintha el akarna lökni, csak éppen, hogy a vállunk összeérjen). Viszont van, amikor olyan érzésem van, mintha kerülne! Sokszor direkt (ezt már megfigyeltem) másik ajtón megy be a gimibe, mint én, illetve ha előttem van, akkor megtartja nekem az ajtót, viszont ilyenkor lehatja a fejét! Mit jelent ez a viselkedés?

14/L



2017. febr. 14. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Valentin nap van!Kérdezz rá!
2017. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőre úgy tűnik bejössz neki. Mosolyogj vissza és lehet hogy lesz is valami. ;)
2017. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!