Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízzak meg benne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne?

Figyelt kérdés
Van egy csaj haver (17/l), akivel nem sok ideje beszélgetek. Tudja, hogy az egyik osztálytársa (szintén 17/l) tetszik nekem, de azt már nem, hogy ki az. Nem akarom, hogy megtudja más ismerőse vagy akár osztálytársa is, meg azt sem szeretném, hogy mások rólam beszéljenek és tudják ezt a titkomat. Volt már részem hátbatámadásban és megalázásban, emiatt sem tudom, hogy elmondjam-e neki. Nagyon kíváncsi annak a lánynak a nevére, aki tetszik nekem és mondta, hogy ő szeret összehozni másokat. A hátbatámadás olyan 3 éve volt, azóta nem tudok megbízni senkiben sem, még a régi barátaimban sem, a megalázás pedig olyan másfél-2 éve történt meg. 20/f

2017. febr. 15. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 20 éves vagy. Ezeket a hátbatámadás, meg megalázás dolgokat már tudnod kéne kezelni. Haverom is előszeretettel használta ezeket kifogásként, és nem vallották be sosem, hogy féltek ettől vagy attól. Nem szégyen az, hogy félsz belevágni dolgokba. De ne úgy legyen már megfogalmazva, hogy ez és az ekkor meg akkor ezt csinálta velem, és ezért nem tudok megbízni senkiben. Sokkal inkább, így kéne hangzania, akkor hagytam magam kihasználni, és most félek attól, hogy megint valamit rosszul fogok csinálni. Ennek a belátásával sokkal több erőd lesz belevágni a következőbe.
2017. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
btw ezt hívják felelősségvállalásnak
2017. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg benne akkor ne mond el neki. Ez a 'szeretek összehozni másokat' szöveget meg én abszolút nem csípem, én akárhány ilyen összehozós történetet hallottam, vagy láttam sose lett jó vége. Természetesen attól még a te esetben nem mondom, hogy rossz vége lenne. Döntsd el hogy mit szeretnél, 20 éves vagy.
2017. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne bízz meg benne! Soha senkiben nem szabad megbízni, csakis saját magadban. Ebből pedig az következik, hogy ha tényleg tetszik neked az a lány, akkor te magad kezdeményezz nála, ne másokkal hozasd össze magatokat!
2017. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!