Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bizzak Meg benne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizzak Meg benne?

Figyelt kérdés
Nem règ jöttem össze a barátomal ès a szüleim álandoan ellene beszèlnek hogy megcsal,Meg nem szeret Meg stb.. Ès igy elgondolkodok.. Mivel föld munkába dolgozik igy van hogy este 10 ig is dolgozik amire szüleim azt mondják álandoan hogy ne higyek neki nem mond igazat. Mit tegyek bizzok benne probálok de elene beszèlnek ès igy azt akarják elèrni hogy ne bizzak benne ès szakitsak vele azt mondják!
2015. máj. 16. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem szép dolog tölük beszélj velük hogy ha ezt mondják bánt téged
2015. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már beszèltem probáltam de azt mondják hogy ne bizzak benne meg hogy aokat fogok benne csalodni. Mivel föld munkába dolgozik saját földön van hogy este 10 ig ès erre is azt mondják hogy elne higyem már higy adig dolgozik meg hogy ne bizzak benne mert hazudik mert hogy egy hèten egyszer találkozunk de azt is megoldja hogy többször csak hogy jo legyen de álandoan elene beszèlnek mert hogy adig egy földön nem dolgozik senki hiába saját föld.. Ö 19 èves ès 17.. Nagyon friss a kapcsolat de szeretem meg szerintem ő is de már az elejètöl ezt csinálják!
2015. máj. 16. 22:55
 3/4 anonim válasza:

Miert hagyod hogy a szuleid befolyadoljanak?

Azt mondtad kapcsolat eleje, vagyis szinte meg ismerkedtek...mi a jo budos feneert csalna meg az elejen?

Nem gondolod hogy neki rosszul esik hogy neki nem hiszel? Hogy nem bizol benne? Legalabb ezt neki is mondtad? Eddig is ott dolgozott vagy most kezdett el ott dolgozni? Pontosan miota vagytok egyutt?

2015. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én hiszek neki és bízok benne!! és eddig is ott dolgozott szóval nem azzal van a gond mert én teljesen bízok benne!! csak a szüleim idegesítenek ezzel nagyon de akkor is bízok benne csak ők ezt nem fogják fel h bízok benne meg szeretem!
2015. máj. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!