Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, tetszek/tetszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tetszek/tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy lány, az utóbbi 1 hónapban figyeltem fel rá, és Ő rám valószínüleg előbb. Elkezdett néha odajönni hozzám szünetekben, sokszor szólt hozzám, mint ahogy azt igazából órán is tette. Többször láttam, hogy engem nézett, amikor beszéltem valaki mással és a közelben volt akkor is hozzám szólt általában. Sőt, volt egyszer, hogy éppen sétáltam az iskola bejárati ajtajához, Ő távolabb nevetett, beszélgetett a barátnőivel, majd mikor meglátott, rögtön abbahagyta a beszédet és felém kezdett nézni, nem olyan vidáman mint ahogy azt az előbb tette. Mikor valaki telefonján többen néztünk egy videót, akkor is mellém állt, de közelebb mint más, körülbelül csak a karjaimat kellett volna emelni a megöleléséhez. (Persze ez csak egy példa arra, hogy milyen közel is állt!) Volt egy tárgy, amit el akartam tőle kérni, de azt mondta, hogy vegyem el, ha tudom. Megfogtam a karját és az ökölbe szorított kezét "felbontani".(Senki ne higyje azt, hogy erőszakot alkalmaztam, semmiféleképpen nem tennék ilyet!) Féligmeddig kivettem a kezéből, ekkor úgy gondoltam, hogy elintulok a helyszínre, ahova tenni fogom. Ő ekkor nem engedett el, hanem belémkarolt. A karomba karolt és így jött mellettem, arra a pár méterre, Látványosan akart közelebb kerülni hozzám. Az a bizonyos hely az osztályteremtől egy fallal van elválasztva, csak ketten voltunk ott. Szépen nézett rám, és mosolygott. Viszont ez egy hétfői naptól megváltozott. Azóta körülbelül csak 2-szer szólt hozzám és nem is nézett mint mint ahogy azt tette eddig. Emellé még jött az, hogy egy másik fiúval csinálja ezt, ami kezd idegesíteni. Mit gondoltok? Csak ezzel is jelezni akarja, hogy figyeljek rá, mert nincs sok időm? Tetszek neki? Tetszettem neki?

2017. febr. 15. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy csak féltékennyé akar tenni, vagy az a másik fiú tetszik neki... 50-50%
2017. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!