Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy lány, de a barátnője le akarja beszelni rola hogy osszejojjon velem?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik, valoszinu neki is en, es a baratnoje aki az en baratom is feltekeny ra es a hatam mogott mondja neki hogy ne jarjon velem. Mit tegyek?

2017. febr. 15. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos nem nagyon tudsz mit kezdeni, de ha van egy kis szerencséd, nem fog a barátnőjére hallgatni. Viszont azt jó lenne tudni, hogy tényleg tetszel-e a lánynak vagy csak te gondolod így, illetve hogy összejönne-e veled?! Egyébként honnan tudod hogy a hátad mögött ezt mondja neki?
2017. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha a lány őszintén gondolja veled, akkor nem a barátnői véleménye lesz a mérvadó. Annó az én barátnőim közül is volt olyan aki leakart beszélni valakiről, örülök hogy nem hallgattam rájuk.
2017. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reménykedj,hogy nem hallgat a barátnőjére.De mi a baja veled? Esetleg mindkettőjüknek tetszel?
2017. febr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Hat onnan hogy o mondja marmint aki tetszik. Es igen mer sziveket is kuldunk meg hogy szeretlek meg ilyenek..en is igy gondolom hogy dontse el h a baratnoje vagy en de nem tud pomt ez az...
2017. febr. 16. 19:25
 5/10 A kérdező kommentje:

2.koszi🙂

3. Semmi csak o ilyen fonoknek hiszi magat es h o uralkodhat mindenki folott...meg megfelemliti a baratnoit hogy azt csinaljak amit mond

2017. febr. 16. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a lány végül a barátnőjére hallgat ebben a kérdésben, akkor nem voltál neki annyira fontos, mivel ennyi is elég ahhoz hogy végül ne legyetek együtt. Ha meg így van, akkor jobb hogy most kiderül, mint később. Azért bízom benne hogy a saját érzései fontosabbak számára mint másoké (jelen esetben a barátnőké).
2017. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Na így már azért érthetőbb számomra is a dolog. De a lánynak választania kéne, bár ha lehet egy személyes véleményem az az, hogy Téged kéne választania, mert barátnő sok van. Egy ilyenre, (mondjuk úgy hogy hamis) barátnőre szerintem nincs / nem kéne hogy szüksége legyen! Te pedig minél előbb szakíts meg vele minden kapcsolatot, és inkább arra a lányra koncentrálj, aki tetszik! :)

Javaslom egyébként, hogy beszélj erről vele, lehet az is sokat segítene neki a döntésben.

2017. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Adj egy nagy sallert a pitsának a csajszi előtt, és jó határozottan mondd bele az arcába, amit gondolsz az egész irányítómániájáról, meg hogy emberileg nulla az ilyen, és ne ő akarja már megmondani, hogy ki kivel mit és hogy. :D
2017. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát te semmit nem tudsz tenni. Amugy nekem is ez van van egy fiú r-hadtul tetszik de ha vele beszélgetek akkor a barinőm elhív féltékeny mert néha talán túl sokat foglakozok a fiúval (ő nem tudja hogy tetszik)a fiúnak is tetszek.
2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindegyik hasznos volt...egyebkent csak meg annyi hogy nem szeretnek osszeveszni a lannyal a baratnojevel mer jofej de nem tudom meglatom
2017. febr. 18. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!