Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez?! Mi változott?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?! Mi változott?!

Figyelt kérdés

Oviban az összes fiu oda volt ertem. Alsóban is. De most, hogy "felnőttem", nem kellek senkinek, pedig nem vagyok csúnya (semmi egó, hisz nem azt állítom, hogy olyan gyönyörű vagyok, csak azt, hogy nem vagyok csúnya). Miert???


Nagyon nem ertem, es felek, hogy mar nem is fogok kellene senkinek. Mi lehet az ok??? 😣😣😣


Előre köszi a válaszokat! ❤


2017. febr. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A személyiségedre nem gondoltál?????
2017. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Képet küldenél?

2017. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 nem, nem gondoltam a SZEMELYISEGEMRE... 😒 Ha annyira a témában sztem tudnál értelmesen is válaszolni... 😒 Amúgy meg SEMMIT nem valtozott a személyiségem negyedik óta.
2017. febr. 16. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nekem sem vagy szimpatikus. Ha a külsöd szép, akkor a belsövel less a gond.
2017. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem ez alapján hihetetlen hisztisnek tűnsz.

Amúgy, ha külsőddel nincs baj, akkor tényleg a személyiségeddel lehet a probléma.

2017. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!