Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a barátnőm fiújába, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba, akinek az egyik barátnőm a csaja...

Nagyon rosszul érzem magamat, de nem bírom elfelejteni azt a fiút... Mit tegyek? Normális válaszokat kérek!



2017. febr. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem akarnék semmit se a barátnőm pasijától, ugyanis barátnő pasija tiltott gyümölcs. Az hogy neked most pont egy ilyen srác tetszett meg az sajnos csak neked rossz. De szerintem ha nem akarsz balhét inkább hagyd, rengeteg másik szingli srác van még. :) Gondold magad a barátnőd helyzetébe, neked se esne jól.
2017. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

1. Elfelejted a fiút.

2. Elfelejted a barátnődet.

2017. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon szoros, jó a barátságod a barátnőddel akkor mondd el neki őszíntén (van két barátnőm akik nagyon jóban vannak de ugyanabba szerelmesek, egyikük sem jár vele) de az is lehet egy jó tanács, hogy próbálj ki szeretni a fiúból arra gondolva, hogy a barátságod is tönkre mehet.
2017. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, ,és lesz másik, még fiatal vagy. Egy barátságot ne tegyél tönkre sztem egy fiú miatt,akit lehet 2 hónap múlva már nem fogsz szeretni.
2017. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!