Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyeljetek! Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeljetek! Szerelmes vagyok az iskola legrosszabb fiújába elmondtam neki, hogy szeretem, de ő nem szeret! Mit tegyek? Hogy hódítsam meg? Lehet, hogy van náa esélyem csak nem mondja? Szeretnék vele járni!

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor ki akarták rugni!Sokszor bőgni is szoktam miatta mit tegyek?Az osztálytársam
2009. okt. 21. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ilyenbe vagy szerelmes akkor megérdemled h szenvedj.
2009. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Felejtsd el.Ha nem, akkor nem...el kell fogadni...keress mást...tudom h nem könnyű de saját tapasztalat ez csak rosszabb h szenvedsz miatta és azon gondolkozol h mit csinálj, és bmit csinálsz úgysem lesz semmi
2009. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívből mondom, hogy te nem vagy normális...
2009. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Miért akarnád meghódítani? Butaság és fütyülj rá....Nézz levegőnek őt és keress másfelé. Légy erős.
2009. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
en is mondhatnam , h felejtsd el . Ugysem tudod, majd idovel jobb lesz , hidd el , az ido begyogyitja a sebeket , az ido segit . Most ugysem tudod elfelejteni , ugyis kell neked, probalj meg hozza meskent kozeledni, csak beszelgess mint barat, hatha megkedvel .Amugy hany eves vagy?
2009. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
nem vagy te egy kicsit 12 éves????
2009. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen elhiszem. A nők a legrosszabbakat szeretik. De ha ő nem szeret nemigen van mit tenni.
2009. okt. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen 12 éves vagyok nem tudom elfelejteni és szerintem ő is szerelmes belém legrosszabb hogy most tudtam meg hogy kábítószerel kereskedik
2009. okt. 26. 19:00
 10/10 A kérdező kommentje:
legyszíves segítsetek mert nagyon kéne!
2009. okt. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!