Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyáltalán nem érdekelnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem érdekelnek a fiúk és nem akarok párkapcsolatot ez normális miért van ez? 17/L

Figyelt kérdés

Igazából soha nem érdekeltek. Általánosba egyáltalán nem, aztán most októberben megismertem egy fiút vele volt csók szerelmes lettem bele aztán jól összetörte a szivem. Ez nekem eleg is volt ahhoz hogy többet senkivel se aljak szoba.

Ő előtte volt aki tetszett de semmi nem volt egyikkel se , vele csókolóztam először. És most hogy beleszerettem már tetszeni se tetszik senki....Rajta kívül senki nem kell de nem lehetünk együtt.

Más lány fiuzik agyba főbe én meg rá se nézek a fiúkra ez normális????

Tudom hogy senki nem lesz olyan mint ő más fiúhoz nem tudnék hozzá érni. De milesz ha soha nem lesz kapcsolatom mert rá várok??

Komolyan mondom egy lánnyal jobban eltudnam képzelni mint más fiúval.


2017. febr. 16. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

azt honnan veszed, hogy más lány fiúzik? Amúgy meg mióta a lány dolga felszedni valakit? :D

Magadnak hazudsz levezetni hosszú lenne rövid változata ez: hogy elviseld azt a fájdalmat amit okozott neked, ezért inkább megfosztod magad még a lehetőségtől is, ez is csak egy újabb dolog a sok közül ami fejben dől el, még bele is írtad tudatalatt: "nem akarok"

Ha akarsz, akkor majd akasrz, ez ellen te tehetsz csak.

2017. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy fiuzik hogy felveszik a fiukat...
2017. febr. 16. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Igeeen, a lényeg megmaradt látom :)
2017. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na most velem ugyanez ment le, csak én hímnemű vagyok. Amióta volt egy bizonyos lány aki lelépett, nem igazán bírtam másra nézni. Van 1-2 lány barát aki tényleg csak az, velük nagyritkán találkoztam évekig, de ennyi. Mostanában viszont azért ez ha nagyon lassan is, de kezd oldódni.
2017. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért nem bírsz másra nézni mert szerelmes vagy. A szerelmi hormonok aránylag gyorsan ki tudnak ürülni a szervezetből ha nem foglalkozol a fiúval és aztán a hormonjaid egy másik fiút fognak kinézni maguknak.
2017. febr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd elmúlik.
2017. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

El fog múlni, ha nem erőlteted a témát, szerintem.

Engem elhagyott pár ember, vagy kiutáltak egész osztályok, de immáron 2015 ősze óta próbálok keresni barátokat, ismerősöket. Valamennyire sikerült is. Sajnos az igazság az, hogy helyetted senki más nem fog kimászni ebből. Tereld el a figyelmed, csináld amihez kedved van, örökké úgyse fog tartani, ha meg 5 év múlva tényleg azon kapod magad, hogy azóta sem történt semmi, akkor valami baj eleve volt veled, max nem vallottad be még magadnak.

2017. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!