Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet egy hatodika...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy hatodikas lány szerelmes?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Már akkor is alakulhatnak ki benne erős érzések, bár ezek valószínű nem hosszútávúak.
2017. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy lehet. Én 5évesen voltam előszór a Csabikába.😍 Még puszit is kaptam meg van egy képem,amin egymás kezét fogva állunk az árnyékban. Ajj a régi szép gyerekkori idők.

Szóval persze,hogy lehetsz szerelmes,de hamar kiszerethetsz az illetőből. 1-essel értek egyet.

19L.

2017. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké a szerelmet hormonok adják. Bár hormonok a menstruáció előtt is megtalálhatók a testünkben, de azok nem szerelmi hormonok. A menstruáció előtt max fellángolásaid lehetnek....
2017. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6. végén zúgtam bele egy srácba az osztályból és már most egy éve még mindig ugyanazt érzem és nyáron jött meg. De nem hiszem hogy ez szimpla fellángolás lenne mert azért 1 év az nem kevés...
2017. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen sokat gondolkodtam. Hatodikos voltam amikor úgy éreztem hogy beleszerettem egy évfolyamtársamba (aki gimibe osztálytársam lett) és nagyjából kilencedikes voltam amikor egyszer már nem éreztem semmit( sose tudta meg ). Aztán jópár hónapra rá(olyan 15 voltam) beleszerettem egy nálam 4 évvel idősebb srácba( nem történt köztünk semmi ,ennek számos oka volt) és aztán próbáltam így fejben összehasonlítani a két esetet. De igazából a mai napig nem sikerült rájönnöm hogy az első srácba voltam-e valaha szerelmes ,hogy egyáltalán ez lehetséges-e. Mert az egy dolog hogy akkor azt éreztem de így visszagondolva már nem vagyok benne biztos.

Passz :)

2017. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !!!!
2017. febr. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!