Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan béküljek ki vele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki vele vagy meddig tart a szünet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon beleszerettem és ő is belém, de nem járunk még. Tegnapelőtt összevesztünk és olyanokat mondtam neki amiket nem kellett volna de kicsuszott a számom. Azt mondta hogy kell neki idő mig átgondolja a dolgokat és azt mondta hogy semmi se garantált. Én nagyon megbántam és sajnálom de nem tudom hogy hogyan béküljek ki vele. Ha van valami tippetek kérlek irjatok nagyon fontos!!

2017. febr. 19. 10:43
 1/10 A kérdező kommentje:
mindketten 16 évesek vagyunk
2017. febr. 19. 10:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy megbántad amit mondtál.
2017. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A szünet egyenlő azzal hogy gyáva megmondani hogy nem akar veled lenni és így még egy kicsit játszik az érzéseiddel. Semmi jóra nem számíts ebből. És hagyd a fenébe, majd lesz más.
2017. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de ő is szeret és ne tudnam elengedni de már nem tudom hogy mondjam el neki hogy megbántam.

Szerintetek egy csokor rózsa vagy mivel lehet a lányokat kiengesztelni?

2017. febr. 19. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nemes egyszerűséggel menj oda, és a legőszintébben, szívből kérj bocsánatot
2017. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha beleszerettél, miért mondtál olyat, amivel megbánthattad???
2017. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A rózsa múlandó,mint a szerelem...adj neki csokit,az endorfint termel amitől boldog lesz,és ha egy nőt boldoggá teszel akkor szeretni fog.


de vegyél neki kondi bérletet is mert a csoki hizala és az fogja gondolni,hogy csak fel hízlalod,hogy csunya legyen...ha a dien nem lehet akkor másé se legyen.

2017. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért mondtam neki olyanokat mer el kapott a féltékenység és egyből a rossz dolgokra gondoltam pedig szegény csak kórházba került
2017. febr. 20. 20:15
 9/10 A kérdező kommentje:
tegnap azt írta hogy mivel már egyszer megbantottam ezért többször is megfogom és hogy ezért hagyjam békén :( most mit csinaljak? Már megbantam mindent és nagyon sajnálom de neki csak ennyit jelentettem akkor? Vagy kedden suli után megvarjam és beszeljek élőben is? Vagy mit csináljak?
2017. márc. 5. 07:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha azt írta hogy hagyd békén. Akkor tedd azt.
2021. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!