Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokáig vártam azzal hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig vártam azzal hogy elmondjam az egyik osztálytársamnak hogy szerelmes vagyok belé. Elkezdődött a nyári szünet és mivel élőben f0s0k hogy mit mondana rá, ezért inkább szeretném neki facebookon megírni. Ötletek hogy hogyan? 😀😀14/l

Figyelt kérdés
Ebben az évben sokat beszélgettünk és van 1-2 közös kedvenc dolgunk is. Mondták páran hogy én is bejövök neki, csak nem hittem/hiszem el. Most pedig itt vagyok és szenvedek. Helpp 😄😀
2016. jún. 26. 02:07
 1/7 anonim válasza:
ha igazán szereted, akkor élőben is menni fog
2016. jún. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 éven keresztül próbáltam neki kinyögni de nem tudtam. Talán azért tettem fel a kérdést mert úgy nem ment?! (tudom hogy az az 1 év nem annyira sok, de mégis )
2016. jún. 26. 03:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Első ez nem igaz. Full szerelmes voltam én is, biztos vagyok benne, több évig, pillangós nem bírok ránézni fajta és a szavak pont emiatt nem jöttek. Amúgy nem tudom hogy facebookon beszéltek e már, ha van pár közös kedvenc dolgotok küld azzal kapcsolatosan valamit és beszélgessetek sokat:) aztán javasolhatsz találkozót egy idő után ha ő nem teszi meg, ekkor már elég egyértelműnek kéne lennie hogy tetszik neked és fordítva. De amúgy azt is írhatod neki, hogy "Rég óta akarom elmondani, de nem mertem személyesen...nagyon kedvellek/bejössz/ szerelmes vagyok beléd. Amelyik verzió tetszik:)
2016. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd el valahova mer ha fbn írod meg és nem 200km re lakik akor50% hogy lekocol xD
2016. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jövőben is osztálytársak lesztek akk szerintem sehogy. De fbn írj rá, kérdezd meg hogy zavarod -e, beszélgessetek.. Mindegy miről, ha egy hullámhosszon vagytok, úgy sem lesz "kínos csend", mindig akad valamilyen téma. Aztán pár nap, hét elteltével írd meg neki: nagyon megkedveltelek, többet érzek irántad, mint egy szimpla barátság. VAGY hívd el fagyizni, és mondd meg neki hogy valamit szeretnél neki mondani élőben, és mondd el szemtől szembe, hidd el, nincs veszíteni valód. Hajrá!
2016. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet. Csak nalam tuti h en is tetszem neki. Es a skypeos/fbs beszelgeteseken tul vagyunk. En elhivni nem merem... Amit tudok mondani neked az az hogy nem lesz konnyu de baromira megeri. A fiuval akibe szerelmes vagy orakig beszelgetni onmagaban nagyon jooo. En is az a pillangos, ra se merek nezni tipus vagyok... De tul fogjuk elni. Es ki tudja mi lesz. 14/L
2016. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor élőbe mond el neki. Ha szereted,jól ismered, nagy dolgokat szeretnétek tervezni, akkor mindent élőbe. Facebookot meg az internetet ilyenkor le kell állítani :)
2016. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!