Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha folyamatos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha folyamatosan bekavarnak a párkapcsolatunkba? Miért nem hagyják hogy boldogok legyünk?

Figyelt kérdés
Már nem egy olya veszekedés volt a párommal akivel nemrég óta vagyok együtt ugyan de több éve ismerem, hogy xy személy aki még csak barátnak se mondható se családtagnak valami szar kavarásba kezdett vagy pletykálásba durva dolgokat állítva és hiába bízunk egymásba és nem hisszük el ezeket nagyon félek. Nincsen titkolni valom soha nem csaltam meg a páromat mégis olyanokat hazudnak neki folyton hogy én a legjobb haverjával régen lefeküdtem meg én régen azt híreszteltem hogy együtt vagyunk amiből semmi nem igaz és ő ezt nagyon is jól tudja mégis zavaró hogy minnèl inkább zárjuk ki ezeket az embereket az életünkből annál jobban csinálják. Mit lehet tenni?

2017. febr. 19. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván van hatása rátok ezeknek a pletykáknak. Amint látszik rajtatok, hogy abszolút nem érdekelnek titeket ezek a hazugságok, és tényleg ki tudjátok zárni, le fognak rólatok szállni.
2017. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!