Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza? Szeretem.

Figyelt kérdés
A volt barátomat még mindig ugyanúgy szeretem...hülye voltam mert szakítottam Vele..de megbántam...de abban az állapotban nem tudtam tisztán gondolkodni...ez volt lassan 3 honapja azóta ujra próbáltuk de megint hülye voltam megijedtem..szakítottam...de ugyanugy szeretem..fontos nekem...nem akarom elveszíteni és úgygondolom 3.-jára tiszta lappal tudnék kezdeni..hisz szeretem...Mit tegyek?😦

2017. febr. 21. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szep...remelem harmadjara nem lesz hulye a srac..
2017. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Én nem leszek hülye...😣
2017. febr. 21. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Normális ember másodjára sem kezd bele,nemhogy harmadjára...
2017. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szeretem...😣
2017. febr. 22. 06:36
 5/8 anonim ***** válasza:
#4:Elmúlik. Aki tényleg szereti a másikat, az nem szakít vele 2x is. De a srác helyében sem lennék hülye,hogy harmadjára is ezt csináljam. Van egy határ.
2017. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hülye voltam...tudom...de akkor is szeretem...az érzéseket nem lehet megtagadni...és tudom a "szerelem elmúlik"de nem tudom elfelejteni..évek óta vagyok belé szerelmes...mégsem mult el...😣
2017. febr. 22. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de a srácnak ha van egy kis esze, több esélyt már nem ad. De hogy ne kattogj ezen, próbálj meg kapcsolatba lépni vele - élőben lenne jobb elmondani ezeket - hogy még mit érzel iránta, megbántad amit tettél, stb. Készülj fel, hogy nagyon valószínű, hogy visszautasít, de akkor legalább megnyugodsz hogy megpróbáltad, és nem azon kattogsz hogy mi lehetne.
2017. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Persze,hogy nem múlt el, mert foglalkozol a sráccal. Ha végre teljesen kizárod az életedből, akkor előbb-utóbb el fog múlni. Ennek csak így van értelme
2017. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!