Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy ne legyek többé szerelmes egy lányba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elképesztő, leírhatatlan módon szerelmes vagyok, egy osztálytársamba, aki egyébként nagyon jó barátom is.

Csak az a probléma, hogy fél éve szerelmet vallottam neki és egyértelműen visszautasított, és sajnos azóta is depressziós vagyok ez miatt, mert nagyon szeretem.

Hogyan érhetném el, hogy kiszeressek belőle?



2017. febr. 22. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleg szemet kis rohadek a szerelem, ugye?


Amit tenni tudsz, hogy keresel magadnak egy masik lanyt. De ne csak rakenyszeritsd magad egy uj kapcsolatra, hanem probalj nyitni mas lanyok fele. Esetleg jarj el valamilyen tarsasagba.

2017. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nem vagy normális... Ezt gondold at megegyszer
2017. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2017. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17
2017. febr. 26. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második a tipikus okoskodó vagy a haljonmegamásiklovais fajta. Kíváncsi vagyok, hogy még milyen válasz jön ide! :)
2017. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thedarkunicorn válasza:
Ne akarj kiszeretni belőle inkább érd el hogy ő szeressen beléd
2017. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!