Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Maradjunk csak baratok ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk csak baratok ezzel a fiuval, ha o azt mondta szerelmes belem en meg?

Figyelt kérdés

Hosszu lesz, ugyhogy csak az olvassa el, akit nem zavar a hossza regeny.


Nem volt meg parkapcsolatom.

( 19 eves vagyok ) Az idom nagy reszet, ha eppen nem a tanulassal toltom akkor a barataimmal vagyok akik lanyok. Van ket fiu haverom is, de veluk nem jarok el sehova csak a suliban beszelgetek a sracokkal, vagy pl ha,szulinapi buli van arra elmegyek, ha meghivnak es kifujt.


Ovodas korom ota ismerem a fiu baratomat. Meg altalanos iskolaba is egy helyre jartunk, aztan amikor elkezdtuk a kozepiskolat mas gimmnaziumba mentunk, de nem lakik tolem messze es szinte mindennap talalkozom vele.( Pesten lakunk) O az egyetlen akit tenyleg a baratomnak tekintek. Tekintettem eddig, de mar nagyon nem tudom mit erzek vele kapcsolatosan.


Nem tudom, hogy minek nevezzem ezzel a fiuval a kettonk kapcsolatat.

Ha egyutt toltottuk a napot, mindig beszelgettunk es o volt az akinek mindent elmondtam. A titkainkat megosztottuk egymassal es nem ereztem magam feszelyezve a tarsasagaban, ot nem zavarjak a hibaim, vele onmagam lehettem mindig es ha vele voltam eddig mindig vartam a talalkozast. Ejjel nappal beszeltunk facebookon, volt amikor telefonon dumaltunk. A semmirol is orakig beszeltunk. Sokat meselt a csaladjarol, a testvereirol, filmekrol, zenerol, tanulasrol, sulirol, mindenrol szo volt. Amikor bekerultem a korhazba 3 evvel ezelott o suli utan eljott a noverevel es mindennap megcsinalta ezt. Hozott nekem viragot, kajat, mindig aggodott ertem, es ami szamomra most is hihetetlen , hogy nagyon mas mint a tobbi vele egykoru fiuk. Komoly, mintha legalabb 10 evvel idosebb lenne nalam, ketton kozul o a megfontoltabb, aki elorelatobb, talpraesett, a praktikus gondolkodasban is "otthon van" o mindig mashogy latta a vilagot mint en. Es csak ha velem volt akkor lattam nevetni, de masokkal tavolsagtartobb. Neki tobb baratnoje is volt az evek allatt, pontosan 3. A leghosszabb tudom, hogy 1, 5 evig tartott neki. Allitolag azt a lanyt tenyleg szerette a masik kettorol meg csak nem is beszelt nekem soha. Az, hogy kapcsolatban volt, szamomra nem volt gond. Nem volt bennem semmi feltekenyseg, de persze hianyzott, mert neha semmit nem tudtunk kommunikalni egymassal. De baratok maradtunk. Most ismetelten nincs baratnoje es allitolag nem is szeretne senkit maga melle.


Nekem kozben alakuloban lett valami. Mindketten iskolaba jartunk/jarunk es egy ideig nem talalkoztunk, csak facebookon beszeltunk, mert elfoglaltak lettunk nagyon. Akkor a napokban a batyamnal voltam es bemutatott a haverjanak, akit elotte csak latasbol ismertem. Kesobb beszelni kezdtunk messengeren, talalkoztunk is. Tetszett a srac, de hamar rajottem, hogy ebbol nem lesz semmi es nem eroltettem a dolgokat, parszor randiztunk, de ugy dontottunk inkabb csak maradunk haverok. En ezt a fiu baratomnak nem meseltem el. Mindent elmondunk egymasnak es beszeltunk fiukrol, lanyokrol, is, de valahogy nem eroltette soha ezt a temat. Ezert nem is hozakodtam elo ezzel.


Egyiknap feljott hozzam a lakasba es a batyammal is beszelgettet a fiu baratom. Akkor derult ki, hogy en randevuztam valakivel. Nem tudom miert, de nagyon egett a pofam es zavarba jottem elottuk. A baratom kerdezoskodni kezdett, de abban a pillanatban, hogy tiszta lett elotte, hogy en ezt nem mondtam el neki es latta rajtam, hogy kellemetlenul erzem magam, mas stilusban kezdett hozzam beszelni. Nagyon rideg lett velem, semmi bantot nem mondott, inkabb csak kerdezett, de ereztem, hogy valami zavarja ot es ez latszott az arcan.


Utana alig irt vissza facebookon, ha kerdeztem milyen napja volt par to mondatban valaszolt, de nem kerdezett vissza, nem erdeklodott felolem es ami nagyon bantott, hogy sokszor lerazott engem. Tobbszor is arra kert, hogy ne irjak neki es mindig urugyet keresett csak hogy ne keljen velem beszelnie. Ennek ellenere talalkoztunk tobbszor is, de csak mert en akartam. O meg nem mondott semmit, csak egy "okeval" elintezte a dolgot. Amikor egyutt voltunk, ugyan ugy viselkedett mint amit mar folytatott egy ideje. Sokszor csak hallgatott es nem mosolygott ram, nagyon komoly volt es eszre vettem, hogy foyamatosan ra mutat a hibaimra. Azt mondta tobbet kene a tanulasra koncentralnom es ne neki irogassak, es ne a barataimmal logjak a suli utan. Amikor beultunk egy pizzeriaba es kiontottam a teritore az italomat kepes volt ugy kezelni engem mintha egy ugyetlen 10 eves lettem volna. Es nagyon ciki volt ez. Ha valamin nevettem amin o nem, akkor fapofaval nezett ram, meseltem neki, hogy mi volt a suliban, probaltam erdeklodni felole de remenytelen helyzet volt. Valaszolt, de nem mondott semmi ujat igazabol.


Aztan mar nem beszeltunk facebookon, mert azt mondta nagyon nem er mostanaban ra es nincs ideje kettonkre. Nalam itt elszakadt a cerna es mar a siras hataran voltam tobbszor is.


Azthiszem 8-9 napig nem keresett es en sem akartam ot "zaklatni". Utana dobott egy smst nekem. Hogy elek-e meg? Miujsag velem es ilyesmi. Annyira boldog voltam, hogy szivem szerint pezsgot bontottam volna.


Nem huzom tovabb...


Talalkoztunk es sikerult kiszednem belole, hogy miert viselkedik velem igy, miert nem akar velem beszelni , vissza akartam kapni ot. A baratsagat akartam, nagyon egyedul ereztem magam. Es tudom, hogy nagyon nem normalis ez, de egesznap a kepeit bamultam facebookon es van nalam egy vastag pulcsija amikor talalkoztam vele az volt rajtam. Sot otthon tobbszor is kimostam, mert nem egyszer felhuztam magamra.

Beszeltunk es elmondta, hogy valoban urugyeket keresett csak az elmult hetekben, szandekosan akart tavolsagot tartani. Azt mondta azert, mert nem volt benne biztos, hogy nem jovok ossze azzal a fiuval akivel parszor randiztam. kozolte velem azt is, hogy szeret engem. De nem mint egy baratot. Allitolag szerelmes belem, mar nagyon regota. Es a legutobbi parkapcsolata azert is ert veget, mert itt voltam neki en es tobbet gondolt ram mint a parjara, pedig szerette a lanyt, de hianyoztam neki es velem akart lenni inkabb. Azt mondta azert ert veget a kapcsolatuk, mert oszinten elmondta az akkor baratnojenek, hogy ez nem fog menni ezert es ezert. Nem haragban valtak el ( szerencsere ) Nagyon szomorunak lattam es szerintem attol fel most, hogy nem akarok vele lenni tobbet. Mondtam neki, hogy baratok maradhatunk es nincsen semmi gond. Nagyon orultem annak, hogy megint megnyilt elottem es oszinte volt. Atoleltem, megpusziltam. Imadom ezt a fiut!!! Nagyon szeretem ot!!!!!!! Nem mertem mast mondani neki, hogy en is lehet hasonloan erzek..


Szombaton talalkoztunk megint. Akkor mar szerette volna, ha en is mondok valamit. De nem tudom mit vart tolem, nem mertem azt mondani neki, hogy en is szerelmes vagyok es jarjunk..mert ez igy nagyon benan hangzott volna es meg mindig ossze vagyok zavarodva. Sokat beszeltunk, de tereltem a temat. Meg mindig komoly velem, de mar vissza kaptam a regi fiu baratomat akit nagyon szeretek.


Igazabol nem lepodtem meg, hogy szerelmes belem. Mar nem azert, mert tudtam, hogy az volt , evek ota. Nem...egyszeruen csak ereztem, hogy ez a baratsag tobbet jelent szamara. Es azthiszem szamomra is..


Soha nem csokoltam meg es nem tortent koztunk semmi.


De volt aki azthitte mar korabban is, hogy o es en egyutt vagyunk. A fiu baratom gyakran megfogta a kezem es ezt mas tarsasagaban is csinalta, sot olyankor mindig megolelgetett, sokszor puszit adott es a kozelemben volt.


Nem tudom, hogy mit erzek vele kapcsolatosan. Fi***gom nincs milyen a szerelem. En csak szeretnek vele lenni, sokszor gondolok ra. Es nem tagadom, nekem o mar 13 eves koromban is tetszett. Jokepu srac es nem egyszer elkepzeltem, hogy vele lesz az elso csokom..sot meg tobb szexualis gondolataim is voltak vele kapcsolatosan. De ha vele voltam nem ereztem pillangokat a gyomromban amikor megolelt es agyon puszilgatott. Jo erzes volt es hozza akartam bujni mindig, neha engedte, hogy megpusziljam az adamcsutkajat es magamhoz szoritsam a testet. Jo volt vele es volt amikor kirazott a hideg tole, ( jo ertelemben) de ez gondolom csak azert volt, mert ferfi..es tetszik..vagyis ez nem szerelem..?


Nem tudom, hogy mit erzek es hatalmas kaosz van bennem.


Szerintetek maradjunk baratok? Mert en benne lennek, de o azt mondta szerelmes belem es nagyon rossz volt hallani, hogy mas fiuval talalkoztam a hata mogott. Hozza tette azt is, hogy kicsit haragszik ram ezert.



Azt mondta, korabban,hogy nem akar baratnot, de...akkor miert kozolte, hogy szerelmes belem? Nem ertem ot.


Kivancsi vagyok a velemenyekre.


Elore is koszonom a valaszokat.


L



2017. febr. 20. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
bocsi de dióhéjban nem mondanád el? így nem sok mindent fogtam fel:)
2017. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szegény srác, mennyi időt elpazarolt rád
2017. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ertem..


Nem tudom par sorban osszesuriteni bocsi, hogy nagyon hosszu lett.

2017. febr. 20. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég zavaros sztori. De ezt nektek kell tudni.. Lehet, hogy elrontanátok vele a barátságotokat, de lehet, hogy nagyon jól működne. Ugyanaz lenne köztetek, mint most, csak néhány extrával bővülne. Egy próbát mindenképpen megér.
2017. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Na hát ez is egy szép olvasmány volt. Azzal kezdeném, hogy nem értem ezt sok emberben, mint benned sem. Sokan azt gondolják, sőt... képzelik, hogy ha nem szerelmesek valakibe, akkor nem lehetnek vele együtt. Bocsánat, nem akarok most faragatlan lenni, de ez komolyan az egyik legnagyobb baromság amit életem során hallottam. Ez a koncepció hülyeség. Ha még csak tetszik is, akkor miért ne lehetnél vele együtt? Szerelem később is kialakulhat. Vonzódsz hozzá... a külsőjéhez, és a belsőjéhez...

Másrészt, én nem érzem amit te, viszont nagyon egyszerűen levezethető ez amit érzel, azok alapján amiket írtál. Folyamat rajta jár az eszed. Hiányzik ha nincsen ott. Vágyol a társaságára, és bánt ha így viselkedik. Ami miatt nem érezheted a "pillangókat", az azért lehet, mert sokan természetesnek vesszük, és nem értékeljük a dolgokat, addig amíg nincsen. Így természetes hogy veled van, de amikor majdnem elvesztetted megszakadt a szíved. Meg a szerelemet se ugyanúgy éli meg mindenki. Van aki ezt érzi, van aki azt.

Sok ember csinálja ezt a butaságot, hogy azon agyal hogy mit érez? Miért nem a fiúval foglalkozol inkább, akit simán elveszíthetsz, ahelyett, hogy addig töprengesz az érzéseidnek a hülyeségein, amíg elveszíted. Kicsit legyél már jelen, és ne ezekkel foglalkozz.


Túlgondolod a dolgokat. Engedd el ezt a koncepciót, ami gátol, és szépen foglalkozz a sráccal, mert ilyen rendes valakit nem találni mindenhol. Értékeld. Remélem segítettem, sok sikert. 18/f

2017. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat( tanacsodat)5#. Igen, ez segitseg volt es hasznos valasz!!!
2017. febr. 20. 16:51
 7/10 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy neked ez a fiú sokkal több, mint barát. Sokkal komolyabb, intimebb a kapcsolat köztetek, mint egy klasszikus baráti kapcsolatban. Ne nyomd el magadban az érzéseket. Gondolj bele, hogy mit éreznél, ha megcsókolna? Szeretnéd? Vagy összebújni vele az ágyban egy nehéz nap után. Boldoggá tenni. Nem mosolyodsz el, ha ezekre gondolsz?
2017. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 de eszembe jutnak ezek..es igen, ilyenkor mosolygok es most is vele beszelek facebookon. Holnap talalkozunk.


Izgulok kicsit, mert o mar tapasztalt es lehet nem fogunk illeni egymashoz. Nagyon szeretem ot, de most pl rogton az jutott eszembe, hogy soha nem csokoloztam meg es ha benazok, lehet elmegy a kedve tolem. Meg nem szoktam kicsipni magamat es az eddigi baratnoi tenyleg kitettek magukert. Raadasul nem vagyok ez a csont sovany alkat sem, es a baratomnak az 1, 5 eves kapcsolata alatt is egy modell testu lannyal volt dolga. Amugy tudom, hogy a fiu baratom nem a kulsosegekre megy, nagyon fontos, hogy tudja milyen ertekeket kepvisel a masik es az exerol, ha szo volt mindig dicserte csak, de nem arrol diskuraltunk, hogy milyen bomba teste van stb.

Meg mostanaban mar ferfikent kezdek ra tekinteni..Persze eddig is igy volt, de most ugy nezek ra mint egy lehetseges jeloltre. Amikor szerelmet vallott az elso pillanatban elegedettseget es oromet ereztem utana mar nagyon bizonytalan voltam es vagyok most is. En igazabol..szeretnem megerinteni ot, nem csak a kezet akarom megfogni es nem csak megolelni akarom. De nem merek nala kezdemenyezni, hogyan mondjam meg neki, hogy szeretem ot..es lehet megakarom probalni, hogy mi ketten..Nem akarok vele szorakozni es visszatancolni sem szeretnek, es tudom magamrol, hogy nyuszi vagyok..ezert sem merek mit mondani. Szeretem ot, vele akarok lenni. Mindig hianyzik, de most, hogy ugy nezki tobbet erzunk egymas irant attol tartok lehet nem is fogok neki tetszeni vagy valamit elrontok.

2017. febr. 20. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz sztori, kérlek folytasd az életben!

A helyedben mindenképpen járnék sráccal - minden amellett szól; ismeritek és szeretitek egymást, valószínűleg passzol a személyiségetek. Próbáljátok meg!

Ne aggódj azon, h. nem vagy tapasztalt - mindenki így kezdi. Két szűz - szerintem - egyébként is bénázik eleget az elején...

Ha eddig nem jött elő a nőies oldalad, most itt az idő, h. még jobban tetsszél. (Ruhák, cipők, kiegészítők, smink, parfüm)

P.S.: Mindig szerettem volna fiú baráttal járni, de sajnos nem voltam senkivel annyira közeli kapcsolatban, így mindig 'idegenekkel' jártam.

Kicsit irigyellek, jó lesz!

2017. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi lett/ van Veletek? Összejöttetek?

Mondd, h. igen!

2017. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!