Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri belevágni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri belevágni?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt az exemmel aztán sajnos szakitottunk sokáig kivoltam miatta. Másfél éve hogy nem vagyunk együtt mi voltunk egymásnak az első minden téren (szex szerelem) jó ideje nem is beszélünk egymással csak nagyon ritkán én még azóta érzek iránta valamit.. neki persze lett új kapcsolata és nekem is. Fél évvel ezelőtt szakitottam a barátnőmmel stb.. elkezdtem visszagondolni az exemre és hianyzott stb.. most pedig megtudtam hogy nem rég ő is szakitott a pasijával. Érdemes abba belevágni hogy visszaszerezzem?? Ha igen ti hogyan csinálnátok ?

2017. febr. 23. 15:40
1 2
 1/11 kkevink12345 válasza:
Fiatal vagyok, de szerintem meg kéne tudnod, hogy ő is érez e valmit irántad.
2017. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na és hogyan gondoltad ? Bármit meghallgatok.
2017. febr. 23. 19:31
 3/11 kkevink12345 válasza:

1. Vagyok

Ne engedd hogy mással összejöjjön és ha ő szakított veled akkor nincs sok esélyed.

Szurkolok. Am mondd el neki. Tudom nehéz.

2017. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, mi is fél év után belevágtunk ráadásul ti fiatalok vagytok még változhattok-jó irányba- de azok a problémák amik voltak feldolgozandók!! Mindent lehet miért ne?


Hogyan csináld, egyszerű...kerülj vele kapcsolatba, hívd meg valahová hogy beszélni akarsz vele. Vagy "véletlen" fussatok össze. Épp lakást keresel a környéken, porszívóügynök vagy, hasonlók :D ...

Sok sikert és írj!!

2017. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez nem is rossz ötlet.. az a baj hogy senkivel nem vagyok túlságosan jóban a baráti köréből kivétel a hugával... lehet hogy ő a lenne a nyitja ennek az egésznek ?


Egyébként azt tudom hova szokott járni bulizni. El kellene oda menni ? És ott beszélni vele ?

2017. febr. 24. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:

..az túl direkt nem ismerem a helyzetet lehet az ellenkező hatást váltanád ki...? A húgával is összefuthatsz "véletlenül" - kicsit sajnáltasd magad, :D vagy mondd hogy lottóötösöd volt :P-érted..??

Nem tudom sok függ azon is ő mit akar a pasim is mást mond mint ami a szemében van:((( - mi is két évig voltunk együtt most szakítottunk /6x/ .. egy egyszeri találkozás gondolod megoldaná ill. elősegítené..?

Komoly statégiát kell kifejlesztened ha vissza akarod kapni :D lehet!... Esetleg bevallhatod neki hogy szereted és folytatni szeretnéd! Nálam volt olyan is. Most már ebben hiszek de mi középkorúak vagyunk nálunk "elég " ennyi is nem repdesünk már virágról virágra, érted. Írj nyugodtan privátba is ha tudok segítek!!!

2017. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

...folytatom..más kérdés hogy ha ő zaklatásnak venné állj le..! Sajnos ilyet is kaptam! A vicc hogy én vagyok a nő...:P de tényleg azt hittem ő az igazi stb. babát terveztünk.. azzal az ellenkező hatást váltod ki másrészt tudod az nem olyan "értékes" aki teper a másik után..:((

Ma lesz egy ilyen film este 9-kor a Prime-on ami arról szól hogyan tudná visszaszerezni a barátnőjét..!

:) Én nézni fogom..!!!!! /sosem adom fel!/

2017. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...ja, és -megint folytatom- azt akartam mondani hogy ha ő nem akarja hagyd mert rögeszméddé válhat...! Én sajnos átmentem ezen életem egyik legkeményebb egy éve áll mögöttem!

Sajnos ha két ember nem egyszerre "indul el azon az úton" vagy "nem illetek össze" mint a párom is mondja..akkor hagyd inkább....hátha rád is vár egy jobb esetleg hátha később rájön ő is..! Mindig van második esély hidd el én most a volt férjemmel beszélgettem nagyon jó a válás után 10 évvel és úgy hogy örihari volt!! Az élet mindig tartogat meglepetést és sosem onnan fog érkezni ahonnan várod...!! Ezért meglepetés..:)


Ne kövesd el azt a hibát mint én hogy az egész életed felteszed egy emberre és hanyagolod azokat akik igazán szeretnek: szüleid, nekem a gyerek.., én még idejében kapcsoltam..! Tudom, nehéz. Néha kicsit bele is dilizik az ember. Én most két napig nem ettem, nem aludtam, de nem vagyok hajlandó nyugtatókat szedni meg KELL TUDNI OLDANI a problémát...csak így tudsz előre lépni BÁRMI is legyen az...!


Amúgy sok sikert ha statégiázol, és ne felejtsd el amit most én megtanultam 40! év után:


IGAZÁBÓL CSAK MAGASBÓL LEHET ILYEN MÉLYRE ESNI..

sok példáját láthatjuk pl. a sztárok, valóságshow-k szereplőit akik azt hitték boldogok és amikor kihúzták alóluk a szőnyeget padlót fogtak...nem szabad ennyire feltenni az életet egy emberre és egyáltalán..-ez még vita tárgya a baráti körömben- a szerelemnek központi helyet biztosítani az életben! Nagyon nagyon fájdalmas tud lenni sajnos.


Írj, segítek...:)

Minden jót kívánok Neked/Nektek..!

Várjuk a folytatást..:) ha lesz időd...


Csak fogd fel játékosan egyenlőre..!! ne görcsölj rá:)...

2017. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

..amúgy meg én is belementem egy kalandnak induló /nős!/ cuccba nem hittem volna hogy boldogabb leszek vele sokkal! abban a két hétben ...mint valaha is a párommal.

Mástól is megkaphatod AZT amit azt hiszed csak egy embernél találod meg..! Más kérdés meg tudjátok-e majd őrizni!!...


Na, mára tényleg ennyi elég:)

2017. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

..nem, mégis folytatom..én legutóbb azért szakítottam mert már csak így tudtam rávenni a párom hogy vegyen komolyan...!! -vannak gondok!..- ...ez annyira "jól" sikerült hogy most már neki van barátnője..:((((

Mindent egy lapra tettem fel és most nem jött be! 6x-ra..

Nem lehet ő is csak taktikázott amikor szakítottatok még az is benne lehet a pakliban /tehát még akár érez is irántad valamit/

Van még egy mondás: addig üsd a vasat amíg meleg.

Nem tudom ennyi idő után....újra kell kezdened mindent:)! ...Nem lesz könnyű írj ha valamit kitaláltál.

2017. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!