Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy fontos kérdéssel fordulnék...

Egy fontos kérdéssel fordulnék hozzátok, van e változás? Megéri e belevágni? (Kép, privi)

Figyelt kérdés

Na szóval egy ideje kondizok ( privátba a képek után írjátok le kérlek szerintetek mióta ).

Az lenne a kérdésem van e szerintetek változtás, nem lettek a legjobbak a képek, próbáltam kihozni a maximumot :D sok testrészről kép sincs . Az a helyzet hogy elszeretnék kezdeni boxolni és hogy feladjam e a kondit a boxért , van e miért folytatnom a kondit szerintetek így a képeket látva vagy nyugodtan feladhatom semmi nem látszik.

Na majd írjátok meg akinek kell kép írjon privibe egy ":D" fejet. :D


16/f

ui:. Akinek küldök képet, azt kérem vegye komolyan és válaszoljon.


Heló.



2016. okt. 9. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2 nem zarja ki egymast
2016. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ide rakj ki képet. Kisatírozod a fejed és kész. Amúgy ha normálisan eszel, edzel, pihensz akkor van eredmény. Hobbi szinten pedig a két sport nem zárja ki egymást szerintem.
2016. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De még is milyen beosztásba tudnám csinálni a 2őt? Mert ha mondjuk csinálom hétfőn a kondit kedden a boxot nem lesz izomlázam ? Mondjuk heti 3 kondi , heti 2 box? nem kevés vagy vagy mennyinek kéne?
2016. okt. 9. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
kép!
2016. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld mindkettőt,boksztól nem lesz izomlázad vagy ha lesz mind1. Túledzés nincs,az csak egy életforma. A gyengéké. ;)
2016. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na majd holnap utánra egyeztettem az edzővel , majd eldől hogy mit mond , hát lehet hogy tudnám együtt a kettőt csak anyagilag nem biztos :/ kaja , de ha járok boxra van olyan lehetőség azthiszem hogy tudom használni az ottani kondit is , csak hát a kaja az ami nem biztos hogy beleférne anyagiakba a rizs az megoldható továbbra is , de a csirke mellett enni mindennap így már nem nagyon férne bele meg most még többet kéne ennem mivel kell a bokszra is az energia , max úgy tudnám hogy csirkecombal de nem mindennap mondjuk heti 5 max , az jó volna ? napi 1 kg csirke comb menne lazán szerintem meg 300-400 g rizs, + zöldség elég lenne ennyi a boksz + kondira ha csinálnám továbbra is ? Csak attól félek még hogy az edző engedi e majd a súlyzós edzést ,mert úgy hallottam vannak még ilyen régimódiak akik ragaszkodnak a sok - sok futáshoz , míg a külföldiek már súlyzós edzéssel próbálkoznak . Na mindegy mondom még ez egyáltalán nem biztos , aki írt privátot annak köszönöm az építő jellegű kritikákat is, aki ide írt annak is köszönöm a választ, még azért megköszönném , hogy ha ezekre a kérdéseimre még tudna valaki választ adni.
2016. okt. 10. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Csirke comb is jó. Nem tudom hány kiló vagy de az 1 kg per nap az sok szerintem :). Én mindkettőt csinálom tetszik nagyon,nem zavar be. Írj privátot ha van még kedved. Szerintem a boksz edződ nem fog beleszólni.
2016. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!