Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek ismerkedni lányokkal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ismerkedni lányokkal. Nem merek ráírni fb-on, viszont ha vki hozzám szól, akkor képes vagyok vele órákat beszélni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan pont fordítva vannak ezzel! Szerintem a lányok értékelik, hogy beszélgetsz velük és nem az egymásnak küldött sorokat bámuljátok!:)
2017. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, h élőben sem megy, csak ha ők kezdeményeznek.
2017. febr. 24. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam énis. :) Egyszer egy lány akit nagyon picit ismertem rámirt egy teljesen hülye indokkal és egy barátság lett sajnos csak a vége számomra meg egy nagy csalódás, de ez valamit kizökkentett bennem. Miután ezen tultettem magam megtetszett egy lány akit buszon elég sokat láttam, hát gondoltam rákeresek instán és láss csodát ráse kellett irnom, mert öirt rám. Na mindegy is nemis ez a lényeg, hanem, hogy innentől fogva teljesen én kezdeményeztem és azóta is együtt vagyunk. Ja és mióta megvan ez a kapcsolat vele azóta ez a nemmerek senkihez se hozzászolni dolog szinte teljesen eltűnt szoval nekedis szerintem az kéne, hogy rájöjj arra, hogy nincs abba semmi, ha egy lány nemir vissza vagy nemértékeli a közeledésed. Nefélj tőlük nyugodtan írj nekik vagy, ha ugyvan szólitsd meg őket mindegy mivel csak cselekedj. :D
2017. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!