Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a pszichológusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pszichológusomba. Ha másik dokit keresek, akkor is reménytelen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 06:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem lehet köztünk semmi, ha már nem leszek a páciense?
2016. ápr. 7. 06:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan beleszeretnek,mert azt érzik,hogy megérti őket.Szerintem szinte nulla az esélyed.Keress mást és próbáld elfelejteni.
2016. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Volt a Terápia c. sorozat. Nem tudom mennyire fedi a sorozat a szakmai dolgokat, de abban azt mondták, hogy akkor sem lehet semmi, ha más lenne a pszichológusa. És igen, abban is szó volt arról, hogy ez gyakran megesik.
2016. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen. Ő szakmailag fordul feléd, ezt a törődést (illetve részedről a bizalmat, az örömöt, hogy megért téged) ne keverd össze a vonzalommal.
2016. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus piccs. Minden szembejövő férfibe beleszeret...
2016. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

A pszichológus NEM orvos.

Egyébként pácienssel etikátlan összejönni. Viszont nézz 'Így jártam anyátokkal'-t! Abban is van egy ilyen eset. :D

2016. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!