Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetünk még barátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés

Elég érdekes történetem van. Összejöttem egy fiúval, aki sajnos nem érett a kapcsolatra. Három hónapig voltunk együtt. Igazából szerettük egymást, én még mindig szeretem,de nyilván vége lett.

A 3 hónap alatt nem ismerkedtünk meg annyira, hogy (nagyon) közel kerüljünk egymáshoz. Én elfogadtam a szakítást, ő tényleg boldogabb a kapcsolat (+én) nélkül. Ezért kérdem mennyi esély van rá, hogy összebarátkozzunk. Mert neki tényleg nincs másra szüksége, csak barátokra. Én elfogadnám a helyzetet, de valyon ő, akinek én voltam a nagy, első kapcsolat (amire nem is állt készen), el tudna-e fogadni engem barátként?



2017. febr. 25. 01:10
 1/7 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok!Csk annyi h ő nem akart velem lenni mert megtudott vmit!Énsem tom h legyek e veke barát!Szted maradj vele barát ês ha akarja akk avégén jön aminek jönnie kell!
2017. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelme.

Azt írtad, még mindig szereted. Ha tartanátok a kapcsolatot, akkor nagyon lassan kezdenéd kevésbé szeretni, és ez pedig nagyban akadályozná azt, hogy párkapcsolati szempontból másik fiúhoz közelebb kerülj. Megérné neked, hogy csak nehézséget okozz magadnak? Egyszerűen vannak emberek, akiket csak el kell engedni, minek erőltetni?

2017. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

megbeszéltük. vagy még beszéljük. de ő, mint mondtam, éretlen egy kapcsolatra, és csak 2,5 év múlva szeretne komoly kapcsolatot. és megegyeztünk, hogy barátok leszünk.

lehet nem éri meg, és nem is fog összejönni, de 2-2,5 év nem olyan sok... én érte meg tudom várni.

2017. febr. 25. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Így ki fogsz hagyni egy csomó lehetőséget az életeben. Annyi srác van, minek foglalkozol még vele?

Mi a garancia,hogy összejöttök majd? Mi ez a 2,5 év? Valami szentírás? Hogy ő pont annyi idő múlva akar kapcsolatot és ő érett lesz. És ha nem? És ha nem veled akarja majd?

2017. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, átfutottak ezek a gondolatok az agyamon. Ha jön majd egy fiú, akibe szerelmes leszek, és ő is viszont szeret, nem fogom visszautasítani.

És tudom, hogy az a 2 év nem garancia. Ő azért gondolkodik így, mert 2 év múlva lesz nagykorú, addig szeretné kiélvezni a gyerekkorát, amiben nem szerepel a kapcsolat és a barátnő fogalma...

2017. febr. 26. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Vajon.Írni tudj már.

L

2017. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elnézést.

és a tanács hol marad???

2017. febr. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!