Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk barátok, vagy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk barátok, vagy ne nehezítsem meg az életem?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég megismertem meg egy srácot a buszon, akivel rögtön nagyon jól kijöttem, végigbeszélgettünk a hazautat és nagyon szimpatikusnak tűnt. Megkerestem Facebook-on, aztán meg is beszéltük, hogy hétfőn találkozunk. Ezzel így nem is lenne semmi baj, tényleg aranyos, jó fej és nem tudom pontosan megfogalmazni, de jó vele lenni... Csak kiderült, hogy több hónapos kapcsolata van. Nem tervezek semmilyen akciót, nem akarom szétugrasztani a lánnyal, vagy ilyesmi, csak az érdekelne, hogy szerintetek érdemes lenne barátnak megmaradnunk, vagy csak belekattannék?
2016. ápr. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint embert, kedveled? Ha igen, akkor mindenképp érdemes.
2016. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több, mint szimplán csak embert...
2016. ápr. 12. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lehet egy klassz baratsag kezdete. Idovel akar kapcsolate is.
2016. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Szóval egy hazaút alatt megkedvelted? Ilyenekre is csak a lányok képesek, mindenbe beleélni magukat egy beszélgetés után....;) A szimpátia nem itt kezdődik.

Ha ez ilyen könnyen megy, buszon fogok ismerkedni..

2016. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el, annál nincs undorítóbb dolog, mikor valaki arra vár, hogy hát ha a kiszemeltje szét menne a barátnőjével.

És igen, bekattannál idővel, hogy nem veled van és még talán be is vallanád neki. Azért mert buszon olyan amilyen, nem ismered a valódi énét.

2016. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!