Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk barátok továbbra is,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk barátok továbbra is, ha szerelmet vallott?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve nagyon jó barátok vagyunk. Most szerelmet vallott a fiú, de én nem viszonzom és ezt ő is tudja. Azt mondta, hogy nagyon szeretné, ha ez nem rontaná el a barátságunkat és amúgy se teljesen biztos benne, hogy mit érez. Tudja, hogy én csak barátként tekintek rá, sokszor mondtam is neki, mert éreztem, hogy talán többet érez irántam. Igen, tudom, hogy gonosz vagyok, hogy úgy tettem, mintha nem tudnám. :( Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy továbbra is ugyanolyan jó barátok lehetünk, mint eddig voltunk? Azt mondta, hogy neki nem fog fájni, ha sokszor találkozunk, más lánynál is volt már vele ez és azt is túlélte. Szerintetek tényleg nem fog fájni neki? Nagyon szeretnénk barátok maradni.
2016. ápr. 10. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tőled függ!! Mindig attól a féltől függ, akiNEK szerelmet vallottak és nem viszonozta. Ha te képes vagy megölelni, mellé ülni azzal a tudattal, hogy ő szerelmes beléd, akkor lehettek barátok. Valakinek ez nem megy, ne lepődj meg. Ha neki ez elég és téged sem zavar mindez, akkor lehettek barátok. :)
2016. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyetek barátok. Az csak a fiúnak lenne fájdalmas.
2016. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem speciel abszolút nem lenne fájdalmas, ha a szerelmem a barátom akarna lenni. Úgyhogy, ha ő is akarja, akkor simán lehettek barátok!
2016. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még :)

Nem tudom, hogy az fájna-e neki jobban, ha barátok maradnánk vagy az, ha elveszítenénk egymást. Nekem most az a legfontosabb, hogy neki minél kevésbé legyen rossz. Szerintetek?

2016. ápr. 10. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan legyetek barátok, én is hasonlóan vagyok, sőt mi még jártunk is de már nem, mert minketten beláttuk,hogy ezt így nehéz megoldani, és inkább barátok vagyunk, azóta is ugyan olyan jól el vagyunk együtt, mint régen, sőt.. :)
2016. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat nemtudom... Ez a sracon mulik. Ha o tud baratkent viselkedni es uralkodni az erzesein akkor lehet baratsag.

Barmit is valaszt, meg lehet erteni.

2016. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!