Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött higy van egy fiú mondjuk legyen Bence 8. Osztályos és az eggyik évfolyamtársával mobdjuk Tomival nagyon jóba letten kb olyan 4-5 hónapja. Találkozgattunk, de én nem akartam hogy a pasim legyen csak barátként. Neki Tominak lett egy barátnője ezért megszakította velem a kapcsolatot mert féltékeny volt a lány. És akkor jött a Bence. Eleve nagyon helyes fiú de nekem nagyon megtetszett. Nemrég volt farsangi diszkó a suliba és táncoltam a barátaimmal amikor észrevettem hogy engem néz. Illetve töbször tesiórán láttam hogy engem néz. Szerintetek? Mit érezhet?

13L ő pedig 14F



2017. febr. 26. 10:19
 1/4 Muki1999 válasza:
Hát lehet tetszel neki csak nem mer közeledni. Egy beszélgetést megér a dolog:)
2017. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet, hogy bejösz neki, csak félénk mert csak 14 éves, és lehet nem mer lépni mert azt hiszi neked nem tettszik, Próbálj beszélgetést kezdeni vele, és hátha.:) Vagy egy barátnődön keresztül kérdezősködj, hogy miért néz téged vagy hasonlók! És sok sikert.:)
2017. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a baj hogy én is félek ráírni esetleg találkozni vele. De jó ötlet,kérdezősködök majd kicsit róla illetve hogy mit gondol rólam. Viszont még jöhetnek válaszok!!
2017. febr. 26. 18:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából az van ha neglátom nagyon gyorsan ver a szívem, egész nap csak rá gondolok... mindig elpirulok, a történelem tanárom is rákérdezett hogy mit érzek iránta meg hogy tudjam hogy ő már nagyobb és nembiztos hogy ugyanazt szeretné tőlem mint én tőle. De így ránézésből nagyon tisztelletudónak tűnik van egy kishuga is akivel nagyon kedvesen bánik.Még várok kicsit hogy milyen jeleket küld nekem aztán lehet ráírok valamikor. De válaszokat írhattok még!!
2017. febr. 26. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!