Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, mit érezhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mit érezhet irántam és mit kéne tenem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel egy bulin találkoztunk.Tök aranyos volt,amikor fáztam magától odaadta a kabátját,meg hazakísért és egyáltalán nem nyomult.Utána megkeresett facen és elkezdtünk beszélgetni.Mondta hogy a haverjai kérdezték tőle hogy miért nem smárolt de de biztos van barátom és így jobb,hogy nem tette meg.És ekkor még tényleg volt barátom.Aztán megkérdezte,hogy tudja hogy van barátom meg minden,de nincs e kedvem vele talizni? Én igent mondtam mert szimpi volt a srác meg aranyos így nem láttam semmi akadályát.Az este után mikor hazaért mondta hogy milyen kár hogy van barátom.Aztán közben elhívott többször is csak sajnos mindig közbejött valami,így a második találkozóra kicsit később került sor.Elmentünk iszogatni,ami hogy is mondjam túl jól sikerült így mind a ketten kissé "ittas" állapotba kerültünk,majd azon kaptam magam hogy csókolózunk.Az este folyamán sikerült benyúlnia a pólóm alá is.Mikor mennem kellett,hazakísért,majd meg öleltem és ő még mondta hogy :Van egy dolog amit még meg akartam tenni mielőtt hazamegyek és megcsókolt.Ez olyan romantikus volt,hogy még most is beleborzongok ha csak eszembe jut.Másnap szintén beszélgettünk facen(megjegyzem minden nap beszélünk és az esetek háromnegyedében ő ír)és megkérdezte,hogy van e barátom? Én erre azt mondtam neki,hogy nagyon bonyolult mert igazából ez egy se veled se nélküled kapcsolat csak még nem jutottunk el odáig hogy megbeszéljük.Erre azt válaszolta,hogy oké,csak tudni akarta hogy mi van.Én 2 nappal később szakítottam a barátommal az előbb említett okok miatt és amiatt mert rájöttem hogy menthetetlenül bejön a srác.Ő ezt nem tudja mert nem látom jó ötletnek,hogy ezt nyíltan közöljem vele,mert esetleg még elijeszteném.Nem tudom hogy mit is érez irántam,félek hogy csak a részeg énje akart megcsókolni.Nem tudom,hogy utalhatnék neki finoman,hogy nincs barátom,vagy hogy egyáltalán mit kéne tennem.Kérlek segítsetek!Köszönöm előlre is.

16/L



2016. nov. 9. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ossz meg facebookon ilyen bánkódós idézeteket hogy már nincs barátod és majd tudni fogja :) :D
2016. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az úgy nem lenne gáz? Mert végül is én dobtam a srácot és ilyen képmutatás lenne.
2016. nov. 9. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne bánkódósat hanem olyat hogy dobtad a barátodat :DD

És úgy állítsd be hogy csak az a fiú lássa :D


#1voltam

2016. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kis ribi
2016. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne építsünk már hazugságra egy kapcsolatot így tiniként se... Nem kell mindenről tudnia, elég ha annyit mondasz, elmúltak az érzéseid a volt barátod irányába, és véget vetettél a kapcsolatnak.

Szeretnéd most őt jobban megismerni, mert mellette jöttél rá, hogy egy már nem működő kapcsolatban voltál idáig.


Ez tudom, hogy nem egy tini duma, de úgy is a lányokra szokták mondani, hogy érettebbek, akkor most nőlj egy nagyot, és kezeld éretten :)

27/F

2016. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D Ha nem erkezik valami jobb tanacs akkor ez lesz
2016. nov. 9. 13:29
 7/9 A kérdező kommentje:

4es:Nem tartom magam annak,mert a barátomnak elmondtam és utána én szakítottam vele szóval őszinte voltam és bocsi,hogy az érzéseimnek nem tudok parancsolni...

5ös:De ezt így csak mondjam el neki? :/ Nemcsak valahogy célozgatni kéne,mert félek hogy ez így elriasztaná

2016. nov. 9. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Mi? Az, hogy mellette vetted észre, hogy igazából már nem szereted annyira a barátodat. Kedves volt a gesztus tőle, amikor odaadta a kabátját azon az esti bulin, és egy ilyen aranyos sráccal többet is eltudnál képzeni?

Hát ha ezzel elriasztod az elég gáz, nem kell szó szerint úgy fogalmazni, ahogy fentebb írtam, csak a lényege ez legyen. Látod így is lehet ahogy most tettem, legalábbis nekem ez jött le abból amit leírtál, és szerintem ezt kéne neki elmondanod :)

2016. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
UU ez nagyon jo :) Köszönöm szépen!
2016. nov. 9. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!