Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aggódok! Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit szeretek benne csak szeretem. Vicces es kedves. Ezek mar onmagaban jo tulajdonsagok.Van egy kutyája és szereti az állatokat. Az allatszeretes nagyon jo tulajdonsag egy emberben.

Az aggodalmam abbol gyokeredzik hogy elerhetetlennek tunik. Messze van keveset beszelek vele. Pedig erdekel mit mond. Ő a legokosabb az osztályban, mindenki tőle kéri el a leckét meg tőle kérnek mindent.Nem tudom h neki az jo ha kihasznaljak es ezzel teszik nepszerubbe. En sajnalom.

En ezt szivesen elmondanam neki. Szeretnem ha tudna mert amig nem tudja ez fog nyomasztani. Jelenleg nincs lelki erom hogy elmondjam neki kivancsi lennek a reakciojara. De en csak azt akarom h o tudja semmi szuksegem a tobbiek reakciojara.

1)Ha elmondom neki ő kozli velem h nem szeret ( latszik rajta, lehet tobb komunikaciot es erdeklodest kellene kozvetitem az iranyaba, az embereket megilyeszti a nemasag)

Es igy magamnak okozok fajdalmat osszetorom a lelkem.

2) Ha nem mondom el neki nagyon sokaig ragodni fogok ezen a teman. Nem hagyna nyugodni. Sok almatlan ejszaka a gondolkodas miatt. A lelkem bortonbe van zarva amit csak az ep elmem enged ki.

Az aggodalomtol ugy erzem mint ha egy lyuk lenne a mellkasomban.

Hiaba koncentralok masra. Amellett erre a temara is koncentralok.

Olyan mintha 2 enem lenne. Es nem tudom iranyitani oket.Mit tegyek?

15/L



2017. febr. 26. 14:54
 1/2 Adelll ***** válasza:
Nem kell rokton arra gondolni hogy bevallod neki hogy szereted es ez meg az lesz.elosszor ismerd meg jobban.beszelgess vele tobbet..probalj meg kozelebb kerulni hozza, abba meg nincs semmi
2017. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

Amit elōttem írtak az jó.

Meg 15 éves vagy, ilyenkor az emberek túlnyomó része csak tiniszerelmet érez a másik iránt, ami ugye késōbb elmúlik. Ha netán megróbálkozol azzal, hogy elmondod neki, amit iránta érzel, lehet, hogy el fogja utasítani -ilyenkor nincs semmi-, de lehet, hogy nem. Ha jól olvastam, oszt.társad. Én 6osztályosba járok, és még 7.ben összejött 2 oszt.társam. Szakítottak kb 3-4 hónap után. És hiába jàrnak továbbra is egy osztályba, ugyanúgy elvannak egymás mellett, mint mások.

Akárhogy is döntesz, sok sikert! 😉

2017. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!