Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú már több mint egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú már több mint egy éve tetszik, de még mindig nem volt köztünk semmi, csak látásból ismerjük egymást és csak látásból jön be, lehetséges, hogy már érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés

Mert mindig mondják, hogy nem lehetsz szerelmes valakibe, akit nem is ismersz. De én akkor mit érzek? Annyira kitartok mellette, annyira szeretnék már végre vele lenni és megismerkedni vele. Pedig vannak olyan fiúk, akiket ismerek, de egyikőjük sem jön be, nekem ő kell! Csak nem tudom hogy ha már egy éve tetszik, akkor tényleg tetszik-e, vagy mondhatom-e azt hogy szerelmes vagyok belé.

És már eltelt egy év, és annyira rosszul esik, hogy még mindig nem volt semmi.



2017. febr. 26. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te a külsejébe és a hozza képzelt személyiségébe vagy szerelmes.

Előfordul.

L

2017. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint ha az én kérdésem lenne csak én fiú vagyok és "csak" fél éve tetszik,de már annyira megbolondultam hogy a többi csajt észre se veszem.
2017. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, szintén fél éve. Kedves kettes, nem véletlenül te vagy az? :D
2017. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De,én vagyok a 2-es :D
2017. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es, velem is ez van, más fiúra rá se nézek, senkibe nem tudok belezúgni, pedig kitudja ő mennyi csajt néz meg :(

Örülök, hogy más is érez így.

2017. febr. 26. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis így voltam, hogy egy lány kinézetébe szerettem bele és mikor megismertem nagy csalódás volt, mert egyáltalán nem olyan volt amilyennek gondoltam. Beleélted magad a dologba és olyanra formáltad a személyiségét amilyennek szeretnéd magyarán számodra tökéletesre. Valahogy ismerkedj meg vele, mert ezzel csak gyötröd majd magad elég sokáig. :)
2017. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most pár hónappal később már nem tudom mennyire aktuális számodra még ez a dolog. (Remélem már történt valami.) Hidd el nem vagy egyedül, ugyanebben a cipőben járok, több, mint egy éve tetszik, már szerintem a barátaim is hülyének néznek miatta, de igazából Ő egy tipikus nőfalóként viselkedik.. szóval még nehezebb. Na mindegy is őszintén remélem sikerült valami eredményt elérni az üggyel kapcsolatban. 16/L
2017. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Velem is pont ez van 😃
2018. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozok ide én is 15/f ._.
2018. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!