Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak az tetszik, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak az tetszik, ha őszíntén elmondom neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe teljesen "belezúgtam". El merem neki mondani amit érzek. Ha mellette vagyok minden jobb, vele akarok lenni.

2017. febr. 26. 15:53
 1/7 Szerelem tanács adó válasza:
14%
Hát gyerekek, talán tetszik neki vagy úgy jársz hogy semmi nem lesz belőle. Tehát mond el neki de számolj azzal hogy nagy valószínűséggel elutasít, vagy nem érdekli.
2017. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk együtt, szinte már többet akar velem lenni mint a barátnőivel, pedig egész nap velük lógott, amíg meg nem ismert engem. Csak még nem mondott nekem semmi olyat, hogy "szeret" vagy valami ilyesmit. Lehet azért, mert azt várja hogy én lépjek?
2017. febr. 26. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
sztem nem kell egyből rázúdítani hogy szereted...randizzatok,csókold meg és rá fog jönni magától is
2017. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vastag a pénztárcád és mennyire dudorodik a gatyád.

Hehe, szomorú igazság :D


De ha tényleg úgy van ahogy fent is leírtad, hogy veled többet szokott lenni stb, akkor lehet pont kifogtál egy olyan lányt aki normális. Kicsit vezesd rá a témára, kezdjetek el beszélgetni kicsit személyesebb dolgokról, majd a válaszaiból meg leszűröd, hogy itt az ideje hogy elmondd neki, vagy még ne.

2017. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én 19L vagyok. De szeretem,ha a fiúk nyíltak és őszinték. A mostani kapcsolatom igaz még nemrég vagyunk együtt,de mindent megbeszéltünk már az elején,hogy mi,hogyan lesz. És eddig sikerült betartani. Főleg az öszinteséget várja el mind a kettőnk. És enélkül egy kapcsolat sem sokat ér.Most komolyan,ha a két fél nem tud egymással nyíltan, őszintén beszélni az nem sok mindent ér. De ez csak az én véleményem.

Szóval hidd el. A legtöbb lány a határozott,nyílt fiúkat kedvelik jobban.

19L.

2017. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mond el neki és kész, ha tényleg sok időt vagytok együtt akkor lehet belőle valami, viszont minél tovább húzod annál rosszabb lesz, ha esetleg elutasít.

Sok sikert. :)

2017. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na elmondtam. Mindent őszíntén, de elég hosszasan. Amikor elmondtam, a szeme könnybe csordult, és átölelt, majd megcsókoltam. Életem legjobb napja! :). Nagyon boldog vagyok most.
2017. febr. 27. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!