Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon megtetszett és én is bejövök neki, belsőre főleg, de szerintem külsőre is, nagyon szeret, csak nem szerelmes belém és azt mondta hogy nem tudna még járni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátként fogadjam el,erőltessem jobban vagy mit tegyek?

Sajnos csak facebookon beszélünk igazán kb.4-5-szer találkoztunk.

És mondta hogy szimpatikus vagyok neki és nagyon fontosnak tart csak nem érez szerelmet.

Ez kialakulhat neki az idők során vagy ne is próbálkozzak már?


2017. febr. 27. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogadd el barátként, és semmiképpen ne erőltesd...

Idő során ha nem nyomulsz és normális vagy kialakulhat benne több, de ilyen nagy szavakkal mint a szerelem, kár még dobálózni, nem 4-5 találkozástól és nem is a facebookon fog ez kialakulni... Tölts vele minél több időt, és majd kiderül..

2017. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!