Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti beleegyeznétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti beleegyeznétek?

Figyelt kérdés
Szóval egy 18 éves fiú vagyok ,aki imádja a művészeteket és értek is hozzá, műveszképzőbe járok .A baratnőm 17 ,már lassan négy hónapja együtt vagyunk és arra gondoltam ,hogy mi lenne ha lefesteném mármint meztelenül. Márcsak azért is mert imádja nézni amikor festek és most ő lenne a modellem. Lányok ti belemennétek? Mi a véleményetek ?

2017. febr. 27. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Meztelenül semiképpen:D

20/N

2017. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát mivel, ha lefestenek és még jól is sikerül, akkor "ország-világ" csodájára jár...azt meg nem akarom, hogy mindenki meztelenül bámuljon:D Szerintem te sem akarod:) Persze, ha csak én kapnám meg, akkor talán...de nehéz döntés:D

17/L

2017. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem mennék bele, mert a modellkedés hihetetlenül kemény dolog, nekem komoly gondot okoz az is hogy csak 5 percig mozdulatlan maradjak, kínzás lenne az egész. Amúgy is jobban szeretek a bak/állvány másik felén lenni, a modellkedésből bőven elég az a pár perc amikor egymást krokizzuk. 19/L
2017. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Háát meztelenűl nem én szégyenlős vagyok és gondolom többen látnák a festményt.
2017. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik nem tudom mitől lennék beteg állat , na hagyjuk is . Persze ezt csak ő meg én látnánk senki más ,és szerintem van türelme a modellkedéshez ,már festettem róla portrét . Csak nemtudom ,hogy ebbe belemenne-e mert ez azért ez jóval intímebb mint az elöző festményeim róla.
2017. febr. 27. 16:33
 6/9 longlife ***** válasza:
59%
Kérdezd meg a modellt.Az a biztos válasz.
2017. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
naná, hogy benne lennék! nincs ebben semmi kínos.
2017. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

ezt a törvény bünteti.szóval várj amit 18 lesz.

amúgy én bele mennék.

2017. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. teljes mértékben megértelek, ha egyszer lesz valakim én is le akarom festeni.
2017. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!