Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok válaszát várom, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom, ti beleegyeznétek egy hosszabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nos, van egy szerelmem, akit már vagy 1 éve nem tudok elfelejteni, olyan hosszabb fajta és még nem igazán éreztem csillapodni, szóval itt az ideje elmondanom neki. A következő az állás, gyáva ember vagyok, nem tudok olyan szavakat mondani élőben, ami levenne egy nőt a lábáról. Szóval a következőt találtam ki:


Tudásom felhasználva, mivel a szimpátiám szereti a könyveket, ezért úgy döntöttem egy könyv nagyjából felénél beragasztok egy lapot, amin egy vers van, arról, hogy félek élőben elmondani és, hogy remélem beleegyezik abba, hogy megváltozhat az élete, stb, stb. A végén pedig egy link egy egyoldalas weboldalról. A weboldalon egy menü, ahol kiválaszthatja, hogy milyen zene menjen miközben olvassa, az ő kedvenc zenéje, vagy egy másik, amit én szeretek, majd ha kiválasztotta a következő oldalon elindul a zene a háttérben és megjelenik egy vers, melyben leírom, hogy mit gondolok róla, a vers alatt pedig egy gomb, amire, ha rákattint, akkor a versben automatikusan ki lesznek emelve azok a részek, hogy "SZERETLEK" latinul. Vagy magyarul legyen? Ja és, mialatt átadom neki a könyvet, gumicukrot és csokoládét is adok mellé, tudván, hogy szereti az édességet és, hogy imádja a gumicukrot. Valamint egy önálló kreálmányt raknék még az összecelluxzozott gumicukor és csokoládé közé, egy rajz egy macskáról, aki csinálja a saját dolgát, miközben a kandur a háttérben sír miatta, a másik felén, meg a kandur és a cica együtt ülnek a mosolygó nap előtt és mind a ketten boldogok. Szóval nagyjából ennyi lenne, ha van még ötletetek, amitől a lányok olvadnak azt örömmel venném tudomásul.


Ui.: Én 16 éves vagyok, ő 18.


Szerintetek mekkora esélyem van nála, ha most kb a barátzóna közepében vagyok?


2013. aug. 28. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ez már kicsit sok
2013. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan, nem lenne egyszerűbb 3 azaz 3 mondatban elmondani mennyire szereted-mindezt szívből és megölelni?


Ezt a köritést máskor is felhasználhatod, de most, szerintem abban a 3 mondatban benne lenne minden és többet jelenteni a másik embernek mintha toronyórát lánccal vennél.

2013. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartózkodom a 3 mondattól, mivel durván reszketek, ha ki akarom mondani, próbáltam már így, de nem jött össze, majdhogynem összeestem, de nem jött ki egy szó sem a számon...
2013. aug. 28. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 18 éves lány vagyok.

Nagyon kedves a gesztus, viszont ez nagyon sok. Lepd meg, de ne halmozd el. A könyvben a vers szerintem nagyon jó ötlet - én oda meg vissza lennék tőle, de itt elég. Könyv + benne a mondandód + gumicukor. Semmi más nem kell. Se plusz csoki, se weboldal, se kedvenc zene, se semmi. Ezzel kb. megfojtod, már túlzás, átesel a ló túloldalára vele. Szerintem.


Viszont azt javaslom, hogy gondold át, verset akarsz-e írni neki, vagy inkább levélben prózai formában fogalmaznád meg az érzéseidet. Én utóbbit javaslom. Ha nem vagy olyan szinten szerelmi költészetből, mint József Attila vagy Radnóti, akkor nagyon ciki lesz az amatőr költeményed, talán nem is fogja igazán érteni... Viszont prózai formában sokkal emberibb és közelibb az egész, meg tudod fogalmazni értelmesen azt, amit szóban nem tudsz neki kifejezni.

2013. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, bár fiú vagyok, de ez szerintem sok egy nőnek. Az utolsó válaszoló írja jól, a fele is elég, spórolj a puskaporral, jól jön az majd még :)
2013. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, bár látom ragaszkodsz a cukorhoz kedves 3-as. :) Egy valamit azonban nem értek. Mi lapul az mögött, hogy megfojtom, túlzok, sírva fakad, esetleg annyira papucsnak fog tartani, hogy inkább bele se egyezik? Nem szoktam ugrálni embereknek, de volt már rá példa, hogy elég sokat adtam egy lánynak, sosem én szakítottam, de nem is tudtam meg rá a választ, hogy ő vajon miért.
2013. aug. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!