Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha kölcsönös a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kölcsönös a vonzalom, de úgy csinál, mintha nem érdekelném? * (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Én 15, a lány októberben lesz 15.

Az a helyzet, hogy van egy lány akivel kb. 3 hónapja lettünk nagyon jóba (azelött is ismertük egymást, de úgy különösebben nem voltunk köztünk semmi) és már kb. 2 hónapja nagyon belé vagyok zúgva és szerintem (és még a lány barátnői szerint) én is bejövök a lánynak. A barátnői szerint nagyon oda van értem. (bár ha ezt én nem érzem.) Csak az a nagy harci helyzet, hogy én fiú létemre közeledek felé, probálok vele beszélgetni, elhívni sétálni, hívom, hogy menjünk együtt haza és ez így ment is kisebb nagyobb sikerrel, de az útóbbi 2-3 hétben egyszerüen, mintha nem érdekelném, pedig a barátnői elmondása szerint mindig csak rólam beszél. Hívom sétálni , de vagy dolga van, vagy tanulnia kell vagy beteg vagy nem ér rá. De logikusan ha fontos lennék számára, akkor szakítana rám időt, nem? Csak nem értem ezt az egész dolgot, hogy akkor bejövök neki, de érdeklem...

A lány amúgy eléggé csendes, szerény, barátja nem volt és fiúk társaságába elég bátortalan.

Mit kéne tennem? Esetleg aki tudna jobban segíteni, azt megkérem írjon privátban.


2017. febr. 27. 20:34
 1/1 CFB ***** válasza:
Írtam.
2017. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!