Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha érdekelném akkor kezdeménye...

Ha érdekelném akkor kezdeményezne beszélgetést, ugye?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, és már egy ideje tetszik egy srác. Szerintem látszik is rajtam, bejelöltem közösségi oldalon is. A kérdés az, hogy ilyen esetben ha a vonzalom kölcsönös lenne akkor venné a lapot és írna, vagy nekem kéne, vagy egyáltalán nem kéne, mivel ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem érdeklem?

2014. jún. 22. 21:54
 1/9 anonim válasza:
Ha érdekled egy kicsit is akkor írni fog.
2014. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

hát összevissza jelolgeti egymast mindenki facebookon, ne várd el hogy gondolatolvasó legyen egy férfi légyszives.

miert hiszi azt minden lány hogy a ferfiak gondolatolvasoak?

2014. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Írj neki!
2014. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy érdekled, csak gyáva ahhoz hogy kezdeményezzen.
2014. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h kéne neki egy kis löket...
2014. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolatolvasástól függetlenül, ha érdeklődne, akkor kapnia kéne az alkalmon, nem?
2014. jún. 22. 22:01
 7/9 A kérdező kommentje:
viszont túl nyomulósnak sem szeretnék tűnni...
2014. jún. 22. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd: ha egy ismerős bejelöl engem facebookon, akkor NEM arra gondolok, hogy akar is tőlem valamit. Miért? Mert a facebook nem társkereső. Ha ismerősnek jelöl, azt gondolom, hogy ismerősöm, oké?

Akkor is ha történesen lány.

Ha nem ismerem, írok neki üzit, hogy ismerjük-e egymást, vagy miért jelöl. Ha nem válaszol vagy ilyesmi, visszautasítom. Szóval ez baromira nem számít kezdő lépésnek sem. Írj rá, ismerkedj vele össze és esetleg fejezd ki a szándékot. AZ már első lépés. Ez, hogy odakattintottál, hogy bejelölés, ez SEMMI.

2014. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2: "miert hiszi azt minden lány hogy a ferfiak gondolatolvasoak?"


Mert a nők képtelenek logikusan gondolkodni. Durva világot élünk, ha már a férfi észre sem veszi magát egy FB-jelölésből, hogy nyomulnia kéne. Szörnyű.

2014. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!