Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ven egy lány, aki az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ven egy lány, aki az osztálytársam, és mindketten bejövünk egymásnak. Sajnos mindkettőnk fél lépni, de viszont ő még beszélni is fél velem, viszont facebookon mindig keres. (Tovább lent) 14/f 14/l (? )

Figyelt kérdés
Szóval facebookon mindig keres, de élőben meg semmi.. Mindig kerül, ha találkozik a tekintetünk, egyből elkapja a fejét. Élőben próbálkoztam az ismerkedéssel, de mintha ő el szeretne tőlem zárkózni. Neten is mindig írja mennyire szeret stb. ami tulajdonképpen semmit sem ér, mert nem élőben mondja. Egyszer azt mondta amikor odamentem beszélgetni hozzá (sajnos a barátnőjével volt) hogy vele szemben áll a két legfontosabb ember. Ez jól esett meg minden, de leblokkoltam, pontosabban nem szóltam semmit, mert az agyamba vágott hogy eddig semmi sem volt. Remélem érthetően írtam. Szerintetek mit lehetne tenni? Tovább próbálkozni, hátha megtörik a félénksége? 14/f 14/l (Kieg.: Én is félénk vagyok, látszik rajtam, de mégis mertem lépni.. Ezt legalább értékelhetné.)

2017. febr. 28. 18:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Kiegészítés (ismét): Körülbelül másfél éve megy ez a dolog.. Csak facebookon mer velem beszélgetni. Vajon csak játszik az érzéseimmel?
2017. febr. 28. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle nem e akar találkozni.
2017. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok találkozót lemondott már..
2017. febr. 28. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló dolog volt nálam is hiába jött oda hozzám a fiú aki tetszett megszólalni nem mertem ( mondjuk tudtam hogy én nem tetszek a fiúnak és lehet ezért). Próbálkozz minden képpen lehet 4 szemközt,lehet a barátnőivel van akkor jobban feloldödik. Vagy hívd el sétálni (a környezetetekben lébő emberek is befolyásolhatják ezt Pl osztálytársak) Keresd tebis facebookon.

Remélem tudtam segíteni.

15/L

2017. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, de ezeket már próbáltam.. De sajnos semmi.. És sajnos oda-vissza vagyok a lányért... Őt meg nem tudom.. Nem érzem úgy mintha ő is vonzódna irántam..

E

2017. febr. 28. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem " meri" tartani veled a szemkontaktust az annak a jele hogy tetszel neki/szeret. Ha pedig neten is írja nemhiszem hogy az érzéseiddel akar játszani. Neten általában könnyebb bedeszélgetni, próbáld meg így megismerni.Sok sikert!

15/L

2017. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Másfél éve sajnos csak interneten beszélgetünk.. A való életben meg mintha nem engedné magát megismerni..:s
2017. febr. 28. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad! Engem is hülyítettek így, de mikor megmondtam, hogy az írogatás meg a célozgatások helyett nekem személyes ismerkedésre van szükségem, egyből eltűntek.

Csak húzzák az ember agyát, mert jó buli, ha valaki odavan értük.

2017. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Ha vannak még tippek, gondolatok, akkor jöhetnek. :)
2017. márc. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!