Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el hogy ha az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe lettem középiskolás és szerelmes lettem egy hetero lányba és az a baj hogy én is lány vagyok.Ez a lány tudja hogy a lányokat szeretem de azt nem tudja hogy szerelmes vagyok belé.Naponta szokunk beszélgetni de elég keveset.Sajnos van barátja akit szeret meg elég népszerű lány sok fiú oda van érte.Szóval hogyan felejtsem el úgy hogy szoktunk beszélgetni mindennap és elöttem ül szóval mindig őt nézem és figyelni is alig tudok.

2017. febr. 13. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Júúj oszt társba szar bele esni mert mindig ott van és nemtudsz nem rá figyelni:(.én úgy tudtam elfelejteni hogy a bizonyos srác elkezdett bunkó tahó idióta lenni mindenkivel(és olyan volt mintha félreismertem volna eddig mert amúgy volt idő hogy nagyon jóban voltunk éshát csalódnom kellett benne...)és ezt kb addig csinálta míg olyan szinten felhúztam magam hogy minden szeretet kiszállt belőlem(ja igen ez ma volt).én így tudtam elfelejteni^^próbálj meg vele kevesebbet beszélgetni kerülni őt stb hátha sikerül elfelejtened...sok sikert:/
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. febr. 13. 19:52
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez nehéz lesz!Ha igazán szereted nem lesz könnyű,ha mindennap látod.Tényleg kerülnöd kéne mert ha semmi jel arra hogy homoszexuális(és barátja is van) akkor nem hiszem hogy lesz nála esélyed!:(
2017. febr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!