Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm valamikor féltékenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm valamikor féltékennyé tesz, miért?

Figyelt kérdés
Például van hogy meg dicsér pár fiút vagy valami és van hogy féltékeny vagyok, lehet azért hogy lássa mennyire leszek féltékeny és mennyire szeretem őt?

2017. márc. 1. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 alkalom elég is lenne ahhoz hogy fel idegeljen vele. Aztán vagy hagynám a frászba vagy én is csinálnám vele aztán majd lesz valami.Egyébként lehet féltékennyé akart enni. De lehet hogy direkt idegel mert azt akarja hogy te szakíts vele.Vagy tesztel hogy mennyire vagy papucs.
2017. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!