Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nálatok mennyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyit számít egy fiú végzettsége?

Figyelt kérdés
Mármint, lehet döntő tényező egy kapcsolatban, ha a fiúnak mondjuk csak 8 általánosa van, és nem tanul valamilyen oknál fogva tovább? (én is lány vagyok, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is)

2017. márc. 2. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért számít, mert szeretnék családot, gyerekeket, házat... És nem akarok éveken át egyedül gürizni, hogy összehozzam rá a pénzt. Legalább annyi végzettsége legyen, hogy normális munkát, és megélhetést tudjon nyújtani:)

Félreértés ne essék, nem rajta élnék, de nem egyedül akarok megküzdeni a mindennapokért!

L

2017. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

szia, nem a vegzettseg szamít, hanem h mennyi esze van az élethez.van olyan akinek 8 altalanosa van és sokkal több pénze, mint egy olyannak akik főiskolat vegeztek.

pl Győziket olvastam, h megbukott vagy rossz volt matekból, az osztalytarsa 5 ös, és megis a Győzi a főnök, az osztalytars alkalmazott.8 altalanossal kimennek melózni az emberek, hamarabb összeraknak egy házravalót,mint az aki tovabbtanult és elmegy 150-200 ert melózni.

2017. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2: Az és és a végzettség összefügg! Egy 8 általánossal rendelkezőnek felnőttként mihez lesz elég egy 14 éves IQ-ja? Egy csekket nem fog tudni kitölteni.

Az élethez nem csak a pénz kell. Attól még lehet valaki életképtelen,hogy valaki külföldön összeszed egy valag pénzt valami fizikai munkával, amihez szintén nem végzettség kell.

Nem igaz,hogy valakinek ennyi is elég, hogy nem tudna otthon a kávé mellett elbeszélgetni a barátjával egy novelláról vagy egy komolyabb témáról,mert hát 8 általánossal az ehhez szükséges alapintelligenciát sem sajátította el a másik.

2017. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!