Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a barátnőtök magasabb végzettséggel rendelkezne, mint Ti? Illetve ti összejönnétek olyan nővel, akinek alacsonyabb a végzettsége nálatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavarna sem a magasabb, sem az alacsonyabb végzettség, annyi intelligenciát viszont elvárok, hogy beszélgetni lehessen vele.
2016. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, sőt az sem, ha pénzesebb, magasabb,stb.

Persze csak akkor, ha őt sem és nem érezteti, hogy jobb ember emiatt vagy többet érdemelne nálam.

Ha egy párt alkotunk, akkor úgyis összeadódnak a feature-eink és együtt toljuk a szekeret, nem pedig egymással versengünk.

Az élet pedig hosszú és bármikor kerülhet bármelyikünk jobb vagy rosszabb pozícióba, mint korábban.

Egymás kölcsönös támogatása kell hogy legyen az a fix pont, amihez végig illeszkedünk és amit sosem adunk fel.

2016. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt pénzesebb barátnőm, sokkal pénzesebb... Őt nem zavarta, nem is voltak olyan elvárásai irányomban, amit ő addig megszokott, de nekem nagyon zavaró volt. A mostani barátnőm ügyvédbojtár, nekem is diplomám van, de nincs dr. címem. Most még kevesebbet keres nálam, de nem tudom, hogy mi lesz ha beindul a praxisa.
2016. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A férfiakat csak az ilyen nők, fölényes, magalázó viselkedése, és irreális elvárása zavarja. Ami megöli a kapcsolatukat is.

Fordított esetben nincs semmi gond. A férfiak ettöl nem érzik különbnek magukat.

2016. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar,ameddig én magasabb pozícióban vagyok/többet keresek.. sértené az egómat,ha nem így lenne ;)
2016. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
A végzettség nem számít, csak ne legyen csóringer
2016. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A magasabb egyáltalán nem. A sokkal alacsonyabb már inkább, persze ha meg tud gyôzni arról, hogy amúgy értelmes, intelligens, akkor ezzel se lenne probléma.

De alapból nem mondjuk a max érettségivel rendelkezôk között szoktam keresgélni, szóval kevésbé valószínû, hogy pont ô kapna esélyt tôlem ennek bizonyítására.

2016. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyémnél magasabb végzettség nincs, de ha volna se érdekelne. Az se, ha a nőnek alacsonyabb.

Semmit nem jelent párkapcsolat szempontjából.

2016. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!