Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egyértelmű jeleket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jeleket küldhetnék egy fiúnak, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nem ismerem, de egy iskolába járunk.Olyasmire gondoltam, hogy például rámosolygok, stb.Eddig életem során rajta kívül egy fiú tetszett úgy, hogy nem ismerem,de igazából vele nem tudtam volna elképzelni, hogy jól kijönnénk, vagy ilyesmi.Nem is nagyon próbálkoztam nála, nem láttam értelmét.A mostani fiúnál más, érzem, hogy ezt nem szabad annyiban hagynom, valamit tennem kell.Nem szeretnék rögtön odamenni hozzá, először egy kis szemezés, mosolygás jó lenne, hogy lássam, lenne-e esélyem.Azt tudom, hogy nincs barátnője.

14l 15f

Mit tudnék tenni hogy észrevegyen?


2017. márc. 2. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
jelöld be fb-on
2017. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok.. De a fiúnak nincs facebookja
2017. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!