Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz normális párkapcsolata? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm már hetek óta azzal nyaggat hogy neki mindig más tetszik. Állandóan változik az ízlése, mármint ezt úgy értem h pl. kedves vele a srác és akkor a régi ,,szerelmét,, azonnal leváltja. És akkor csak az újra gondol, persze addig amíg más nem jön a képbe. Attól fél, hogy nem lehet majd komoly kapcsolata. Szerintem 14 évesen az még úgymond ,,normális,,. Majd kinövi, vagy nem? Szerintetek? Mitől lehet ez? Ez majd változni fog vagy mindig ilyen marad? Előre köszi a válaszaitokat. Lécci ne írjatok gonoszkodásokat! Köszi :)

2016. jún. 6. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy változni fog. Csak várni kell addig.
2016. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az élet nagy problémái... Igazából úgyis meg fog komolyodni, előbb vagy utóbb. Ne aggódj miatta.
2016. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek a mai 16-17 éves rib#ncok :/ ha nem változik akkor valószínű hogy ő is olyan lesz.. változtatnia kell ezen mert így tényleg nem lesz komoly kapcsolata
2016. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, én tudum hogy a r@bancok azok akik sok emberrel fekszenek össze. Viszont tudom hogy nem ilyen, ráadásul ő szégyellősebb fajta. Nem tenne ilyet, tudom :)

Szerintem ez változni fog, sőt... biztos vagyok benne :)

Azért köszi a válaszaitokat !

2016. jún. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!