Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 11,12 év körüli fiúk! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11,12 év körüli fiúk! Ti mit gondolnátok egy 14 lányról, ha tetszenétek neki, és folyton bámulna?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, de ötödikes. Én hetedikes vagyok, és torna órán tetszett meg, mivel heti több óránk is van együtt. Kb. a fél 7., 8. évfolyam belém van zúgva, de engem csak ő érdekel. Valószínűleg már észrevette, hogy folyton nézem. Nem akarom kínos helyzetbe hozni, tudom hogy ő még kicsi, de akkor is szeretem. Tegnap kétszer is rám mosolygott, egyszer össze találkozott a tekintetünk... Szerintetek mit gondolhat? És van rá esélyem, hogy megtetszem neki? (Sokan szépnek tartanak, így a külső szerencsére nem hátráltat, csak a korom, meg hogy szerintem lehet nem érdeklik a lányok különösebben, főleg az idősebbek nem.)

2017. márc. 4. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak ő kicsi. Te is az vagy. Szedd elő sürgősen a Barbie-kat, és játssz. Arra azért kiváncsi lennék, hogy nézel ki.
2017. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Uramisten xD Mégis mi a fenét akarsz kisfiúktól ? Te magad is kislány vagy. Hadd legyen gyerek szerencsétlen még 2-3 évig. Úgyis túl rövid a gyerekkor. Nem értem miért kell sietni ennyire és már ilyen fiatalon k..válkodni sok lánynak.
2017. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is annyi idős vagyok mint te. És van egy ötödikes öcsém. Szerintem ennyi idősen még pici a fiú. Ha szerelmes is lenne beléd nem biztos hogy akarna járni vagy ilyenek ő még nem tudná komolyan venni egy kapcsolatot, legfeljebb egymás kezét fognátok meg néznének egymást. Teljesen más érdekel egy enni időst mint téged, a testvérem meg a haverja még fogócskáznak és még nagyon kajlák és hozzám képest tiszta gyerekek.
2017. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Te is kicsi vagy. :)

A 3-as is jól megszólalt, mikor ő is "túl pici" :)

Egyikőtök sem érett komoly kapcsolatra, nem csak a nálatok 1-2 évvel fiatalabb srácok és ez így van rendjén. :)

Egyébként meg, próbálkozz a sráccal!Lehet, hogy nem lesz belőle semmi mert úgy lesz vele, hogy idősebb vagy, de legalább akkor megpróbáltad.Te tudod, hogy mennyit ér neked, hogy megpróbáld.Nincs mit vesztened.Hajrá! :)

F

2017. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, nem tervezek komoly kapcsotot ennyi idősen, még velem egyidőssel sem, nem hogy fiatalabbal. De azért jól esne tudni hogy tetszem neki és néha beszélgetni vele meg megölelni. Csak attól félek ő kínosan érezné magát ha odamennék beszélni.
2017. márc. 4. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Butaság amit írsz.Nem kínos egyáltalán. :)

Mint írtam, de érzed, hogy megéri-e.

F

2017. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
A 11-12 éves kor a teljes szexuális látencia időszaka, amíg nem kezd pubertálni az ember, addig nem fog sokat törődni az ellenkező nemmel. Amúgy érdemi párkapcsolatokra 20 éves kor alatt amúgy sincs esély, addig minden ember kimondottan hasznavehetetlen fogyatékos (ami egyébként rendben, át kell ezen is esni).
2017. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
www.lego.hu
2017. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Aj maradjatok mar evvel a lego meg barbi istenem. Igen fiatal, de ennyire mar nem, ezekből mar igen csak kinőtt a mai világba.
2017. márc. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!